Menu Close

Justina Matačiūnaitė

Pasižiūrėkime paprasčiau

 

Karantinas – baisus žodis, atrodo, kad mus atskyrė nuo pasaulio ir uždarė namuose.

Bet pasižiūrėkime paprasčiau.

Šiuo laikotarpiu mes galime atrasti ne tik naujų pomėgių, apie kuriuos buvome pamiršę arba tam neturėjome laiko,bet ir galime šio bei to išmokti!

Kuomet namuose privalai praleisti didžiąją laiko dalį, gali atrodyti, kad nėra ką veikti Bet juk reikia tik noro. Pavyzdžiui, mano sėkmės istorija prasidėjo nuo labai paprasto dalyko – namų tvarkymo. Vėliau atradau pomėgį bėgioti. Ne ne, ne iš pamokų! Tiesiog kiekvieną dieną prisiverčiu išeiti į lauką ir linksmiau praleisti laiką. Vėliau atradau dėlionę, tiesą sakant, tai – mano pirmoji patirtis. Atsirado laiko iškepti keksiukų aš pyragą, atradau knygų lentynoje knygą, kurią pradėjau skaityti, išmokau planuoti laiką, netgi džiaugtis labiau negu anksčiau. Pradėjau gaminti dekoracijas savo kambariui, dabar daug smagiau ruošti namų darbus!

Karantinas – ne vien neigiami dalykai. Tai tarsi viena didelė pamoka: galbūt net atrasime stipresnį ryšį su tais žmonėmis, nuo kurių dabar esame atskirti, išmoksime vertinti tai, ką turime, patys tobulėsime ir būsime daug originalesni. Tai ir bus mūsų naujos sėkmės istorija!

 

Mokytoja Romualda Suslavičienė

Skip to content