Menu Close

Miglė Motiejūnaitė

Kas yra svarbiausia

 

Karantinas padėjo suprasti, kas yra svarbiausia ir ko niekada negalima pamiršti. Tai – žmogiškų vertybių.

Ankščiau visi skubėdavome į mokyklas, į darbus, ne visada viską suspėdavome, o skubėdami pamiršdavome ir tai, kas yra svarbu. Dabar daugiau laiko galime skirti sau ir savo šeimai, bet turime saugoti kitus ir save, o tai yra labai svarbu.

Mano kiekvienas rytas prasideda su šūkiu ,,Labas sese!” Kuo toliau, tuo labiau prisirišu prie savo mažosios sesės, ankščiau ji mane rytais išlydėdavo į mokyklą ,o dabar daugiau laiko praleidžiame kartu, tai man vis primena, kaip mes esame svarbūs vieni kitiems. Taigi – mano sėkmė šiuo laikotarpiu – laikas su šeima.

Per šias savaitės pasigaminau nuotraukų sienelę ir gitaros formos paveikslą, didžiausias iššūkis buvo prisitaikyti prie nuotolinio mokymosi. Pradėjau planuoti laiką, apgalvojau, ką naudingo galėčiau nuveikti ir pradėjau sveikiau gyventi. Neapleidau sporto – ir toliau aktyviai leidžiu laiką. Prisiminiau savo senus pomėgius, atradau įkvėpimo naujiems.Vis atrandu, kaip naujai persitvarkyti kambarį, o tvarkymasis man labai patinka. Dažnai klausausi muzikos, nes tai padeda man svajoti ir pagerina nuotaiką.

Visą šį laiką stengiuosi mąstyti pozityviai, nes kitaip nieko gero nebus.

Nenumanau, kada viskas grįš į savo vietas, bet tikiuosi paties geriausio. Juk daug kas priklauso nuo mūsų pačių: kuo rūpestingiau saugosimės ir saugosime kitus, tuo greičiau viskas baigsis. O tuo tarpu, kol viskas išsispręs, stenkimės kuo daugiau laiko namuose praleisti turiningai ir kuo smagiau!

 

Mokytoja Romualda Suslavičienė

Skip to content