Menu Close

Tinklalaidės – Planas B: literatūra į namus

Vykdant projektą „Planas B:literatūra į namus“ Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia (ne)skaitymo entuziastus atviram pokalbiui apie tai, kodėl mums gera skaityti ir kokias nuoskaudas apie skaitymą galbūt vis dar nešiojamės savyje nuo mokyklos laikų.

Tinklalaidė „Planas B: literatūra į namus“ – jaukus pokalbis savoje kompanijoje apie knygas ir skaitymą bei papildoma pagalba mokiniams, besimokantiems suprasti ir analizuoti privalomąją literatūrą. Projekto metu kuriamas tinklalaidžių ciklas, skatinantis neskaitančius ar mažai skaitančius gyventojus įsitraukti į skaitymo veiklas.

Apie projektą:

Šiais metais Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vykdomo projekto „Planas B:literatūra į namus“ tikslas –  sukurti bibliotekos tinklalaidę, stiprinančią teigiamą skaitymo vertę, tampančią inovatyviu būdu paskatinti skaitymą ir papildoma pagalba mokiniams mokantis suprasti ir analizuoti knygą. Vienos tinklalaidės metu vyks moderuojama diskusija tarp dviejų dalyvių, priimančių iššūkį perskaityti vieną knygą per mėnesį ir pasidalinti įspūdžiais apie skaitymo procesą.

Tinklalaides žiūrėkiteKauno apskrities viešosios bibliotekos Youtube kanale.

Daugiau apie projektą.

Projekto organizatorius: Kauno apskrities viešoji biblioteka

Projekto partneris: Lietuvos švietimo muziejus

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Skip to content