Menu Close

Tinklalaidės – Planas B: literatūra į namus


Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/kaisiadoriuvb/domains/kaisiadoriuvb.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Vykdant projektą „Planas B:literatūra į namus“ Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia (ne)skaitymo entuziastus atviram pokalbiui apie tai, kodėl mums gera skaityti ir kokias nuoskaudas apie skaitymą galbūt vis dar nešiojamės savyje nuo mokyklos laikų.

Tinklalaidė „Planas B: literatūra į namus“ – jaukus pokalbis savoje kompanijoje apie knygas ir skaitymą bei papildoma pagalba mokiniams, besimokantiems suprasti ir analizuoti privalomąją literatūrą. Projekto metu kuriamas tinklalaidžių ciklas, skatinantis neskaitančius ar mažai skaitančius gyventojus įsitraukti į skaitymo veiklas.

Apie projektą:

Šiais metais Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vykdomo projekto „Planas B:literatūra į namus“ tikslas –  sukurti bibliotekos tinklalaidę, stiprinančią teigiamą skaitymo vertę, tampančią inovatyviu būdu paskatinti skaitymą ir papildoma pagalba mokiniams mokantis suprasti ir analizuoti knygą. Vienos tinklalaidės metu vyksta moderuojama diskusija tarp dviejų dalyvių, priimančių iššūkį perskaityti vieną knygą per mėnesį ir pasidalinti įspūdžiais apie skaitymo procesą.

Tinklalaides žiūrėkite → Kauno apskrities viešosios bibliotekos Youtube kanale.

Daugiau apie projektą.

Projektą „Planas B: literatūra į namus“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projekto partneris: Lietuvos švietimo istorijos muziejus

.

Skip to content