Menu Close

Roberto Misiukonio fotografijų paroda „SapnoVizija“

Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje (Gedimino g. 69) eksponuojama fotomenininko Roberto Misiukonio retrospektyvinė paroda „SapnoVizija“.

Fotomenininkas Robertas Misiukonis yra Kauno miesto menininkas, nuo 1981 metų – Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. 1984 metais jis baigė KPI elektrotechnikos fakultetą. 1976 metais įkūrė KPI-FOTO klubą, iki 1984 metų buvo valdybos pirmininkas, o nuo 1986 metų tapo klubo meno vadovu. 1991–2014 metais buvo KTU-FOTO studijos vadovas. Nuo 2013-ųjų dirba fotografijos mokytoju Kauno taikomosios dailės mokykloje, yra kūrybinių dirbtuvių „Už rėmų“ projekto vadovas. Šio projekto įgyvendinimo metu vyksta susitikimai su žinomais fotografais. Nuo 2015 metų bendradarbiauja su VšĮ „Gabrielės meno galerija“. Rengia personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Parodos fotografijos – subtilios, jautrios, jungiančios gamtinius motyvus ir aplinkos detales. Autorius dažnai pasitelkia sudvigubintą vaizdą, kurio pirmajame ar antrajame plane – moters portretas ar aktas. Netikėti sugretinimai, niuansuotas rakursas, spalvinis tonas, suteikiantis fotografijoms siurrealistinės magijos yra išskirtinis šios parodos bruožas. Emocine išgyvenimo dinamika ir mintimi paženklintuose darbuose simboliškai ryškėja naktinio sapno vizijos ar dienos realybės fragmentai, jų dermė.

Maloniai kviečiame aplankyti.

Skip to content