Menu Close

Nuotolinis seminaras iš Prancūzijos „Penkios meilės kalbos“

Kviečiame registruotis  į spalio 22 d. 19 val. vyksiantį  šeimos konsultantės Aurimos Dilienės  nuotolinį seminarą „Penkios meilės kalbos“ tiesiogiai iš Prancūzijos.

Plačiau apie seminarą:
Kaip mylėti savo vaikus ir suprasti jų emocijas? Kokiais būdais rasti bendrą kalbą ir kurti harmoningus santykius šeimoje: su vaikais, su savo antrąją puse?
Žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su sutuoktiniu, paaugliu, ar jau suaugusiu vaiku, gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus. Tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą. Auginant vaikus mums suteikta galimybė išugdyti jų – ir savo paties – dvasinę gyvenimo pusę.
Meilė yra viso ko pamatas. Vaikų auklėjimas priklauso nuo meilės santykių tarp jo ir tėvų. Negerai, jeigu į vaiko meilės poreikį neatsakoma. Tik tas, kuris jaučiasi nuoširdžiai ir rūpestingai mylimas, leisis nesunkiai auklėjamas. Gal mes išties mylime savo vaiką, bet jeigu jis to nejaučia – jeigu nebendraujame su juo ta meilės kalba, kuri perduotų mūsų meilę, jis nesijaus mylimas.

Seminaras vyks per programėlę Zoom.
Registracija el. p. projektai@gmail.com arba asmenine žinute Kaišiadorių viešosios bibliotekos Facebook

Tai projekto „Laiko iššūkiai“ dalis.

Skip to content