Menu Close

Nemokamos nuotolinės teisinės konsultacijos karantino metu

Kovo mėnesį Seimas bei Vyriausybė ypatingos skubos tvarka priėmė eilę teisės aktų pakeitimų, kurie turi įtakos darbuotojams dėl skelbiamų prastovų ar siuntimų atostogoms, darbo sutarčių nutraukimo, taip pat turintiems kreditus bankuose ar kredito įstaigose, nedarbingumo lapelius, prižiūrintiems vaikus ar artimuosius. Gyventojams taip pat gali kilti daugybė klausimų apie sutarčių vykdymą karantino metu, suplanuotas keliones, šalyje įvestus ribojimus ir pan.

Vilniaus universiteto Teisės klinika primena, kad iškilus klausimams karantino metu gyventojai nemokamai konsultuojami nuotoliniu būdu – el. paštu ar per „Skype“. Svarbu atkreipti dėmesį, kad šia paslauga gali pasinaudoti visi šalies gyventojai.

Dėl padidėjusio besikreipiančiųjų skaičiausprie nuolatinės 14 VU Teisės klinikos konsultantų komandos jungiasi ir daugiau savanorių teisininkų – VU Teisės fakulteto absolventų.

„Matome valstybės institucijų bei privataus sektoriaus pastangas susitelkti ir kartu įveikti kylančius iššūkius. Akademinė bendruomenė nėra išimtis ir turi veikti išvien, tą ir daro. Dėkoju visiems, dirbantiems VU Teisės klinikoje, o gyventojams siūlau pasinaudoti šia nemokama bet vertinga galimybe pasikonsultuoti su teisininku“ – sakė VU Teisės klinikos valdybos pirmininkas, prof. Tomas Davulis.

Rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galite čia: https://teisesklinika.lt/duk/

Užduoti klausimą galite čia: https://teisesklinika.lt/klausimas/

Užsiregistruoti nuotolinei konsultacijai per „Skype“ galite čia: https://teisesklinika.lt/registracija/arba telefonu +370 670 25 165.

Jei iškiltų klausimų dėl prisijungimo skambinkite tel. 8 672 48 320.

 

Skip to content