Menu Close

Nemokamas nuotolinis seminaras paaugliams „Kaip įveikti stresą ir nerimą“

Būti paaugliu, ne visada reiškia jaustis nerūpestingu. Paaugliai nuolat susiduria su daugybe naujų dalykų, kurie kelia stresą, nes jie turi atitikti aplinkos keliamus reikalavimus ir lūkesčius.  Susidūrę su stresine situacija, vienu metu, paaugliai dažnai jaučia daugybę skirtingų emocijų, tame tarpe ir nerimą. Yra natūralu, susidūrus su kažkuo nauju – net jei tai geras dalykas – jausti nerimą, nes tai yra atsakas į svarbų įvykį, pokyčius ar iššūkį. Nerimas – tai jausmas, kylantis dėl intensyvių minčių apie tai, kas bus: „Ar aš pasiruošęs? Kas nutiks? Ar man pavyks? ir t.t.“. Šis nerimas gali skatinti paauglį ieškoti išeičių ir savarankiškai elgtis tam tikrose situacijose, kurios jam yra naujos ar suvokiamos kaip sudėtingos. Tačiau ilgai besitęsiantis ir labai intensyvus nerimas, dažnai pasikartojančios negatyvios mintys, gali trikdyti paauglio įprastą gyvenimo ritmą ar socializaciją.

 

Šeimos santykių instituto psichologė Gražina Anankienė kviečia 15–17 m. paauglius rugsėjo 29 d.  nuo 16 val. iki 18 val.  prisijungti į nuotolinį seminarą „Kaip įveikti stresą ir nerimą“, kartu ieškoti atsakymų į kylančius klausimus.

Seminaro metu:

  • Paaugliai geriau supras streso mechanizmą ir jo poveikį sveikatai;
  • Įgaus žinių apie kylančio stipraus nerimo priežastis;
  • Sužinos streso ir nerimo valdymo būdus.

Būtina išankstinė registracija iki rugsėjo 28 d. el. paštu pagalba@ssinstitut.lt (nurodant renginį į kurį registruojatės, savo vardą, pavardę bei el. pašto adresą);

 

Dalyvavimas nemokamas! Seminaras vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.

Skip to content