Menu Close

NACIONALINĖ SAUGESNIO INTERNETO VIKTORINA. Kviečiame registruotis

Asociacija „Langas į ateitį“ kartu su projektu „Prisijungusi Lietuva“ kviečia visuomenę (mokyklos, bibliotekos bendruomenes ir pan.) dalyvauti 4–6 klasių moksleiviams skirtoje Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje rengiamoje vasarį vyksiančios Saugesnio interneto dienos ir Saugesnio interneto savaitės proga.

Taip siekiama atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugiau, ypač vaikus ir jaunimą, naudotis internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Kaišiadorių viešoji bilioteka tradiciškai prisideda prie Saugesnio interneto savaitės – kviečia į renginius virtualioje erdvėje.

Saugesnio interneto diena (angl. Safer internet day), minima daugelyje šalių, tapo svarbia informacinio raštingumo kalendoriuje. 2021-aisiais 150 šalių ji bus minima vasario 9 d. (antradienį). Lietuvoje apie saugumą internete bus kalbama visą Saugesnio interneto savaitę.

Vasario 8–11 dienomis kviečiame moksleivius ir mokytojus stebėti edukacines pamokėles internete. Jos orientuotos į 4–6 klasių moksleivius, vienos pamokėlės trukmė – iki 30 min. Šie edukaciniai vaizdo įrašai aprėps internetinių žaidimų, internetinių draugų, žalingo turinio ir asmeninės informacijos internete temas. Su užsiregistravusiais dalyviais susisieksime pirmąją Saugesnio interneto savaitės dieną ir atsiųsime nuorodą į pamokėles.

Vasario 12 d. (penktadienį) kviečiame pasikartoti išmoktas saugesnio elgesio internete taisykles ir dalyvauti nuotaikingoje nuotolinėje viktorinoje „Kahoot!“ platformoje.

Į viktoriną galite registruoti iki vasario 5 d. šioje registracijos formoje.

Plačiau apie viktorinos registraciją, eigą ir prizus skaitykite →  NACIONALINĖ SAUGESNIO INTERNETO VIKTORINA

Skip to content