Menu Close

Kviečiame į nuotolinius skaitmeninio raštingumo mokymus (vasario mėn.)

Kviečiame registruotis į projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus.

Vienos temos mokymų trukmė – 3 dienos po 2 val. Mokymai vyksta per „Microsoft Teams“ programą. Užsiregistravę gausite nuorodą, kurią paspaudę galėsite dalyvauti mokymuose.

Į šiuos mokymus užsiregistruoti galite tel. 8 346 51 145, el. p. bkaisiadorys@gmail.com arba užpildžius registracijos formą.

Vasario 2–4 d. nuo 11.00–13.00 val.

„Dokumentų kūrimas internete ir dalijimasis su kitais“ (grupė suformuota).

 Mokymuose sužinosite, kaip internete parengti dokumentus ir dalytis jais su kitais interneto vartotojais. Taip pat susipažinsite su bendradarbiavimo internete priemonėmis, debesų kompiuterija.

Vasario 9–11 d. nuo 11.00–13.00 val.

„Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“ (grupė suformuota).

Sužinokite kaip saugiai bendrauti ir bendradarbiauti el. paštu, internetu persiųsti didelį dokumentą, nuotrauką ar vaizdo filmuką, susikurti internetinį kalendorių ir jame pasižymėti priminimus bei užduotis, kaip susikurti tinkamą slaptažodį registruojantis įvairiose sistemose.

Vasario 17–19 d. nuo 11.00–13.00 val.

„Skaičiuoklė darbui ir namams“

Mokymuose sužinosite, kaip skaičiuoklė gali padėti jums tvarkant namų ūkio finansus, organizuojant šventes, planuojant darbotvarkę. Įgytas žinias galėsite pritaikyti planuodami kasdienes išlaidas, rengdami remonto sąmatą ir pan.

„Būkime saugūs internete“

Vasario 26–28 d. nuo 11.00–13.00 val.

Šioje mokymų programoje susipažinsite su pagrindinėmis saugos taisyklėmis skaitmeniniame pasaulyje. Sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai elgtis naudojant skaitmeninius įrenginius ir internetą.

Skip to content