Menu Close

Kviečiame į nuotolinius skaitmeninio raštingumo mokymus (kovo mėn.)

Kviečiame registruotis į projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymus.

Vienai mokymų temai skirtos 6 valandos, jos išdėstomos per tris dienas. Norint dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, reikia turėti kompiuterinio raštingumo pradmenis. Nuotolinio mokymosi priemonės: kompiuteris, internetas, el. paštas. Mokymai vedami per Microsoft Teams programą.

Būtina išankstinė registracija. Mokymuose dalyvių skaičius ribotas; gali dalyvauti tik iš anksto registruoti dalyviai.

Kilus klausimams galite kreiptis el. paštu bkaisiadorys@gmail.com arba telefonu 8 346 51 145

 

Mokymų temos:

Kovo 9, 10, 12 d. nuo 11–13 val.

„Būkime saugūs internete!“  

Sužinosite kaip saugiai naršyti internete ir atpažinti saugias svetaines? Sužinosite kokius pėdsakus paliekame skaitmeniniame įrenginyje ir kaip juos pašalinti, išmoksite kritiškai vertinti skelbiamą informaciją internete.

Kovo 17–19 d. nuo 11–13 val.

„Planuokime laisvalaikį internetu“

Šioje mokymų programoje sužinosite, kaip internetu gauti įvairias paslaugas, pradedant nuo kelionės planavimo, maršruto sudarymo, transporto bilietų įsigijimo, baigiant automatiniais vertėjais, orų prognozėmis ir kitomis naudingomis paslaugomis.

Kovo 23–25 d. nuo 11–13 val.

„Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“

Susipažinkite su skaitmeninių nuotraukų redagavimu, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite, kaip saugiai bei atsakingai skelbti nuotraukas ir vaizdo įrašus internete.

Projektas Prisijungusi Lietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

Skip to content