Menu Close

2021 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės Kultūros premijos laureatai

Nuolat kalbame apie kultūrą, tačiau vertėtų kalbėti ne tik apie ją, kaip neapčiuopiamą, visiems suprantamą dalyką, bet ir apie asmenybes kultūroje. Nes kultūra – lygu žmonės.

Kasmet yra apdovanojami Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos laureatai. Šiais 2021 metais gruodžio 30 d. Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje bus apdovanoti labiausiai pasižymėję Kaišiadorių krašto kultūros šviesuoliai.

 

 

 

Kviečiame iš arčiau susipažinti su 2021 metų Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos laureatais, jų nuveiktais darbais, pasiekimais bei laimėjimais.

Dianai Tomkuvieneidizainerei, sertifikuotų tautinio paveldo produktų tradicinei amatininkei, senųjų mezgimo, siuvimo ir siuvinėjimo amatų puoselėtojai, už įgyvendintas istorinio paveldo išsaugojimo, jo prieinamumo visuomenei didinimo iniciatyvas.

Daugiau apie Dianą Tomkuvienę skaitykite: https://www.kaisiadoriuvb.lt/naujienos/kulturos-premijos-laureatai/

Artūrui VrublevskiuiKaišiadorių meno mokyklos klarneto mokytojui metodininkui, pučiamųjų instrumentų ir simfoninio orkestro vadovui, Kruonio gimnazijos mokytojui metodininkui ir instrumentinio vokalinio ansamblio vadovui, už aktyvią kultūrinę ir meninę veiklą.

Apie Artūrą Vrublevskį skaitykite: https://www.kaisiadoriuvb.lt/?p=8350&preview=true

Modestai Kalinauskienei Rumšiškių kultūros centro mišraus vokalinio ansamblio „Žigla“, vaikų folkloro ansamblio „Strazdelis“ ir moterų vokalinio ansamblio „Vija“ vadovei, už vietos bendruomenių narių įtraukimą į kultūrinę veiklą, puoselėjant Kaišiadorių krašto kultūros paveldą ir gyvąją tradiciją.

Apie Modestą Kalinauskienę skaitykite: https://www.kaisiadoriuvb.lt/?p=8353&preview=true

Skip to content