Menu Close

Knygose apie Audronės Glosienės gyvenimą, kūrybą ir darbus

„Profesorė su nepaprastu entuziazmu ir įkvėpimu sugebėdavo pasidalyti su kolegomis ką tik spontaniškai kilusia idėja, kurią įgyvendinti ji neabejotinai imsis jau nedelsiant, pasiguosti dėl nenusisekusio ar juokingo ją ištikusio tąryt nuotykio, papasakoti naujieną, gautą iš užsienio kolegų, emocingai pateikti profesinio reiškinio ar įvykio vertinimą, pasidžiaugti tik vakar milžiniškame darbų sūkuryje užbaigta publikacija ar projekto ataskaita, pasidalyti neseniai perskaitytos knygos atradimo džiaugsmu. Ir būtinai nustebinti – pavaišinti keliskart per savaitę anksti rytą, prieš einant į darbą, iškeptu pyragu, kaip ir nepamiršti dėmesingai pasiteirauti, kaip sekasi vaikams ar šeimos nariams“ (Jurgita Rudžionienė).

Profesorė Audronė Glosienė : … darbai ir datos : [bibliografijos rodyklė / sudarė Marija Prokopčik, Irena Krivienė, Jelena Saikovič, Indrė Jankevičiūtė, Elvyra Urbonavičienė, Jūratė Zvėgienė, Rita Kivilšienė, Salomėja Peciulkienė, Julija Zinkevičienė]. – Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla, 2008. – 68, [1] p.
Kaišiadorių krašto žmonės : 100 biografijų / Jonas Laurinavičius. – Kaišiadorys : Kaišiadorių muziejus, 2002. – 254 p. – [Audronė Bulbovaitė-Glosienė. P. – 67–68]
Vilniaus universiteto bibliotekininkystės studijų dėstytojai (1949–1999) : informacinis leidinys / Vilniaus universitetas, Komunikacijos fakultetas, Knygotyros katedra. – Vilnius : Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas, 1999. – 101, [1] p.
Bibliofilai apie asmenines bibliotekas / sudarė Domas Kaunas. – Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla, 2001. – 143 p.
Knygotyra : enciklopedinis žodynas / Vilniaus Universitetas. Knygotyros katedra. – Vilnius : Alma litter, 1997. – 413 p.
Glosienė-Bulbovaitė Audronė... // Kas yra kas Lietuvoje 2000.– Kaunas, 2000.– P. 214
Skip to content