Menu Close

Janinos Bičkauskienės tapybos darbų paroda

Maloniai kviečiame aplankyti kaišiadorietės, trečiojo amžiaus universiteto dailės studijos narės Janinos Bičkauskienės tapybos darbų parodą Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje.

„Menas – pats žavingiausias, pats griežčiausias, pats džiugiausias simbolis amžino, nepavaldaus protui žmogaus veržimosi į gėrį, tiesą, tobulybę“.

Šiais Tomo Mano žodžiais pasakyta viskas ir išsamiau apibūdinti meno reikšmė žmogaus gyvenime vargu ar bepavyktų. Visi, ar bent jau didžioji dauguma, siekiame tobulybės, žengiame link savo žvaigždės. Deja, ne visi tampa genijais, bet siekti savo svajonės galime kiekvienas.

Gimiau ir augau Klaipėdoje. Studijavau Vilniaus pedagoginiame institute istoriją, dirbau istorijos mokytoja. 

Tik užvėrus mokyklos duris atsivėrė „antrasis kvėpavimas“. Ne veltui sakoma, kad „užsivėrus durims – atsiveria langai“. Atsiradus daugiau laiko, atsirado ir naujas iššūkis – trečiojo amžiaus universitete, susikūrus dailės studijai (vad. Jonas Katkevičius), pradėjau tapyti. Žinoma, su tikrais menininkais nekonkuruoju ir į didįjį meną nepretenduoju, bet tai man teikia ramybę, atsipalaidavimą, pabuvimą su savimi ir tai man PATINKA“ (Janina Bičkauskienė).

Paroda veiks iki rugpjūčio 17 dienos.

Skip to content