Menu Close

Dėmesio! Keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

 

 

Informuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka Kaišiadorių viešosios bibliotekos skyriuose ir padaliniuose. Atsižvelgiant į LR Vyriausybės nutarimą „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“, visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus.

 

Bibliotekos lankytojai, neturintys Galimybių paso, bibliotekoje galės:

  • grąžinti knygas ir skolintis iš anksto užsakytas knygas. Knygas užsisakyti kviečiame per portalą ibiblioteka.lt arba bibliotekos skyrių ir padalinių telefonu (8 346) 52 467 arba el. p. boblioteka@kaisiadoriuvb.lt;
  • dalyvauti atvirose erdvėse vykstančiuose renginiuose.

Bibliotekos lankytojai, turintys Galimybių pasą, ir vaikai iki 16 metų bibliotekoje galės naudotis visomis paslaugomis:

  • naudotis viešos interneto prieigos kompiuteriais ir nemokamu Wi-fi;
  • naudotis skaityklomis;
  • rinktis knygas bibliotekos fonduose;
  • dalyvauti renginiuose ir edukacijose, iš anksto užsiregistravę;
  • naudotis spausdinimo ir skenavimo paslaugomis;
  • ir kt.

Į biblioteką atėję lankytojai privalo darbuotojui pateikti Galimybių pasą (arba jam prilyginamą dokumentą: ES skaitmeninį COVID sertifikatą, vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantis, kad persirgta COVID-19 liga arba neigiamo testo rezultato išrašą) ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Dėmesio! Kadangi bibliotekos paslaugomis naudotis galės tiek Galimybių pasą turintys, tiek ir jo neturintys lankytojai, bibliotekos patalpose vyresniems kaip 6 m. lankytojams apsauginės veido kaukės išlieka privalomos (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios).

Bibliotekoje negalima lankytis turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Prie įėjimo į biblioteką būtina dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Dėkojame už supratingumą.

Daugiau informacijos tel. (8 346) 52 467

* Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. bibliotekoje privaloma dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius.

 

Skip to content