Menu Close

Vykdomas projektas „Kelionė Minecraft šimtmečio traukiniu“

Kaišiadorių rajono viešoji biblioteka vykdo projektą „Kelionė Minecraft šimtmečio traukiniu”.

Pasinaudojant inovatyviomis priemonėmis siekiama atkurti praeities (pirmąjį nepriklausomos Lietuvos traukinį, keliavusį 1919 m. liepos 6 d. Maršrutu Kaišiadorys-Radviliškis), dabarties (šių dienų traukinį) ir ateities (“ateities traukinio” prototipą) Minecraft aplinkoje.

Kodėl „Minecraft”? Tai pats populiariausias žaidimas pasaulyje, kasdien prie ekranų pritraukiantis ne vieną milijonų jaunų žmonių. Viešoji biblioteka pastebėjusi tokias tendencijas sumanė projektą, kuris pasinaudojant tuo susidomėjimu pakviestu jaunus žmones į biblioteką, o viešosios bibliotekos specialistai, kartu su projekto partneriais parodytų kitas – inžinerines, problemų sprendimo ir komandinio darbo galimybes pasitelkus būtent Minecraft  žaidimą.

Siekiant įgyvendinti užsibrėžtą tikslą bus organizuojamos kūrybinės Minecraft dirbtuves vaikams ir jaunimui Kaišiadorių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir labiau nuo centro nutolusiuose Paparčių, Dovainonių, Stasiūnų, Žiežmarių padaliniuose.

Projekto partneris, VšĮ „Kūrybos ir inovacijų laboratorija“, turintis didelę patirtį rengiant projektus viešam ir privačiam sektoriui, turintys didelę patirtį informacinių technologijų ir mokymų srityse, bus atsakingas už kūrybines dirbtuves ir jų vedimą, galutinio rezultato paruošimą.

Tikimasi, kad šio projekto metu ir po jo išaugs Kaišiadorių rajono vaikų ir jaunimo motyvacija, pagerės kūrybiniai ir komunikavimo gebėjimai, tobulės matematikos, informatikos žinios, bus ugdomas kūrybiškumas, smalsumas ir komandinio darbo įgūdžiai.

Projekto trukmė: 2019 m. gegužė – 2019 m. lapkritis

Projekto vertė: 5 390,00 Eurai

Kultūros Tarybos skiriama parama: 4 900,00 Eurai

 

Kūrybinių dirbtuvių skaidrės

 

Susiję straipsniai:

 

 

2019-08-05 Pirmasis Minecraft kūrybinių dirbtuvių Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje užsiėmimas

2019-08-06 Antrasis Minecraft kūrybinių dirbtuvių Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje užsiėmimas

2019-08-07 Trečiasis Minecraft kūrybinių dirbtuvių Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje užsiėmimas

2019-08-12 Ketvirtasis Minecraft kūrybinių dirbtuvių Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje užsiėmimas

2019-08-13 Penktasis Minecraft kūrybinių dirbtuvių Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje užsiėmimas

2019-08-14 Paskutinis Minecraft kūrybinių dirbtuvių Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje užsiėmimas

 

 

 

Skip to content