Menu Close

Virtualios ir nuotolinės paslaugos bibliotekoje

Virtualus pasaulis puikiai tinka ne tik mokymuisi, savišvietai, bet ir laisvalaikiui leisti. Tad dar kartą primename Kaišiadorių viešosios bibliotekos nuotolines bei virtualias paslaugas ir kviečiame jomis naudotis.

        • Interaktyvi biblioteka → ibiblioteka.lt

Joje galite skaityti daugiau kaip 2 000 lietuviškų visateksčių el. knygų. Užsisakyti jas labai paprasta. Turintiesiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą papildomai registruotis nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti. Šios paslaugos pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. El. knygoms skaityti būtinas interneto ryšys. Pasiskolintas el. knygas galima skaityti 14 kalendorinių dienų, šį laikotarpį galima pratęsti du kartus. Vienu metu galima skaityti ne daugiau kaip 2 el. knygas.

  • Prenumeruojami el. ištekliai

Kaišiadorių viešosios bibliotekos puslapyje rasite prenumeruojamas lietuvių ir užsienio duomenų bazes → duomenų bazes , kuriose yra keliolika tūkstančių el. žurnalų ir knygų. Jei esate Kaišiadorių viešosios bibliotekos skaitytojas ir turite galiojantį bendrą skaitytojo pažymėjimą galite naudotis ir Martyno Mažvydo bibliotekos prenumeruojamomis duomenų bazėmis. Kaip užsiregistruoti Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje skaitykite → čia

Virtualus kultūros paveldasepaveldas.lt

Tai vienas gražiausių ir vertingiausių šalyje vykdomų skaitmeninimo projektų, teikiantis vartotojams prieigą prie Lietuvos kultūros paveldo. Šiame milžiniškame skaitmeniniame lobyne greitai ir patogiai rasite tūkstančius meno kūrinių, knygų, laikraščių, rankraščių tekstų, žemėlapių, garso įrašų. Šiuo metu galima skaityti daugiau nei 1 705 lietuvių autorių kūrinių, parengtų net penkiais leidybiniais formatais (EPUB, MobiPocket, PDF, HTML ir TXT), vartyti dokumentinį paveldą, peržiūrėti muziejines vertybes, klausytis muzikos ir kitų garso įrašų.

  • Kur kreiptis?

Jei turite klausimų dėl paslaugų, galite užduoti → „Klausk bibliotekininko“ , tel. 8 346 51 145 arba 8 346 51 145

Apie Kaišiadorių viešosios bibliotekos teikiamas paslaugas karantino metu skaitykite → čia

Skip to content