Menu Close

Vasario 23 d. 10.00 val. kviečiame į skaitymo iššūkio žaidimo „Draugoteka“ pristatymą

Į pristatymą kviečiame ugdymo specialistus drauge su 5–8 klasių moksleiviais. Registracija el. paštu vaikai@kaisiadoriuvb.lt, tel. (8 346) 52 204 

Renginio dalyviai dalyvaus edukacijoje, susipažins su penkiais „Draugotekos“ personažais – skirtingo charakterio ir pomėgių paaugliais Jonu, Klaudija, Luna, Saule ir Elijumi. Atliks įvairias kūrybines užduotis, analizuos ir interpretuos knygų ištraukas, mokysis atpažinti savo gyvenimiškų situacijų atspindžius literatūroje, čia rasti atsakymus į svarbius gyvenimiškus klausimus.

„Draugoteka“ – nemokama Panevėžio, Klaipėdos, Kauno apskričių bibliotekų sukurta mobilioji programėlė 5–8 klasių moksleiviams. Naujas, inovatyvus skaitymo skatinimo žaidimas pritaikytas „Android“ ir iOS operacinių sistemų mobiliesiems įrenginiams.

„Draugotekos“ programėlėje minimas knygas specialiose lentynose pristato 39 Panevėžio, Klaipėdos, Kauno regionų bibliotekos. Šalia jų įrengti ir „Draugotekos“ knygomatai. Tad jaunieji skaitytojai gali pasiimti ar grąžinti leidinius nekontaktiniu būdu bet kuriuo jiems patogiu laiku, naudojantis mobiliąja programėle.

Šios naujovės vaikams ir paaugliams – projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ dalis. Projektą įgyvendina G. Petkevičaitės-Bitės, Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės, Kauno apskrities viešosios bibliotekos.

 

Skip to content