Menu Close

Ugnė Linkevičiūtė

Laiką skiriu pomėgiui

 

Niekada negalvojau , kad mokykla ateis į mano namus… Dabar mokomės nuotoliniu būdu, nereikia niekur keliauti, todėl lieka daug laiko.

Karantinas priverčia imtis kokios nors veiklos, kad diena netaptų nuobodi. Aš tokią veiklą atradau!

Nuo kokių šešerių metų turiu pomėgį stebėti, kaip gamina mama ir jai padėti kuo tik galiu. Laikui bėgant supratau , kad tai mano aistra. Jau šeštoje klasėje mėginau gaminti savarankiškai, ir, nors pasitaikydavo prisvilęs blynas, bet nenuleidau rankų ir vis bandžiau ir bandžiau…

Dabar, kai visus namuose uždaręs karantinas, po visų pamokų, namų darbų kimbu ieškoti naujų receptų, kad galėčiau nustebinti savo tėvus. Vieną dieną blyneliai, antrą dieną kibinai, trečią …poilsis nuo gaminimo, kol vėl norisi idėjų kažką skanaus išbandyti ir tobulinti.

Didžiausia mano sėkmės istorija prasidėjo vieną penktadienį.Galvojau – grįš mamytė pavargusi iš darbų, kuo ją pradžiuginti? Ir sugalvojau, kad „kugelis“ vakarienei bus pats tas. Puoliau ieškoti recepto. Susiradusi ir išstudijavusi gaminimo eigą, kibau į darbus… Rezultatas buvo geresnis nei tikėjausi, o svarbiausia – tėveliai sotūs.

Ir karantino metu nebūtina tuščiai švaistyti laiko internete, bet užsiimti naudingais dalykais.

 

Mokytoja Romualda Suslavičienė

Skip to content