Menu Close

Tiesioginė transliacija, skirta tarptautinio dialogo tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių pristatymui

Lapkričio 20 d. 14 val. bibliotekos skaitykloje kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją, skirtą tarptautinio dialogo tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių pristatymui.

Spalio 1-9 dienomis trisdešimt savivaldybių viešųjų bibliotekų vadovų, įgyvendindami projektą „Bibliotekų tvarumui: tarptautiniai tarpinstituciniai dialogai tarp Lietuvos ir Graikijos kultūros, švietimo ir turizmo sektorių“ lankėsi Graikijoje. Vizito metu dalyviai aplankė 9 Graikijos bibliotekas, susitiko ne tik su bibliotekų darbuotojais ir jų partneriais, bet ir su Graikijos bibliotekininkų ir informacijos mokslininkų asociacijos prezidente Aleksandra Papazoglou ir taryba, kartu su jais dalyvavo konferencijoje, kurios metu diskutavo visiems aktualiais klausimais, pristatė savo veiklas, dalinosi Lietuvos bibliotekų patirtimi.
Ar žinote, kad:
Atėnai 2018 m. paskelbti Pasaulio knygų sostine!
2019 m. Atėnuose vyks Tarptautinės bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos reikšmingiausias renginys, generalinė asamblėja – Pasaulio bibliotekų ir informacijos kongresas (IFLA).
Graikijoje veikia išskirtinė biblioteka – muziejus! Kūdikių biblioteka! Privati biblioteka! Ir kitos įdomios bibliotekos apie kurias daugiau sužinosite transliacijos metu.

Skip to content