Menu Close

Tiesioginė transliacija iš Prancūzijos

Spalio 15 d. 12 val. kviečiame žiūrėti tiesioginę transliaciją iš Prancūzijos. Šeimos konsultantė, psichoterapeutė Aurima Dilienė pristatys knygą „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“.

Klausimus, kuriuos norite, jog užduotume tiesioginės transliacijos metu galite siųsti asmenine žinute arba el. p. projektai@kaisiadoriuvb.lt
Lektorė Aurima Dilienė – profesionali šeimų konsultantė, gydytoja psichoterapeutė, visame pasaulyje populiarių ir skaitomų ne tik Lietuvoje, bet ir verčiamų į užsienio kalbas knygų „Laiškai iš Bordo“, „Šeima – komandinis žaidimas“ ir „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ autorė. Su šeima – vyru Vaidotu ir septyniais vaikais – gyvena ir dirba Prancūzijoje, skaito paskaitas lietuvių bendruomenėse Europoje ir JAV. Sukūrusi autorines saviugdos ir konsultavimo programas bei seminarą-žaidimą „Septyni santykių dėsniai“. Konsultuoja internetu, veda interaktyvius seminarus, skaito paskaitas, asmeninio augimo temomis publikuoja straipsnius interneto tinklalapyje www.aurimadiliene.com.

Tiesioginę transliaciją galėsite stebėti Kaišiadorių viešosios bibliotekos Facebook paskyroje arba Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje (Gedimino g. 69).

Tai projekto „Laiko iššūkiai“ dalis.

 

 

 

 

Skip to content