Menu Close

Svarbu! Atnaujinamas portalas ibiblioteka.lt

Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis, todėl Kaišiadorių viešosios bibliotekos skaitytojai knygas galės užsakyti per bibliotekos elektroninį katalogą, telefonais – (8 346) 52 467, (8 346) 51 145, el. paštu – abonementas@kaisiadoriuvb.lt ar atėję į biblioteką.

Svarbu! Liepos 20 d. bus atliekamas Kaišiadorių viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Skaitytojai bus aptarnaujami tik bibliotekoje.

Svarbu! Nuo liepos 9 iki liepos 21 d. portale ibiblioteka.lt skaitytojai negalės savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jų duomenų ir išduoti skaitytojo pažymėjimų.  Nurodytu laikotarpiu nauji skaitytojai bus registruojami tik bibliotekoje.

Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Naudojantis atnaujintu portalu galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų.

Informacija ir pagalba dėl portalo ibiblioteka.lt Kaišiadorių viešosios bibliotekos skaitytojams TEIKIAMA el. paštu: abonementas@kaisiadoriuvb.lt, skaitykla@kaisiadoriuvb.lt

 

Skip to content