Menu Close

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ 2021 m. lapkričio 15–21 d.

2021 metų Suaugusiųjų mokymosi savaitę organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, bendradarbiaudama su įvairiomis suaugusiųjų švietimo, kultūros, verslo, bendruomeninėmis institucijomis.

22-osios Mokymosi savaitės idėja „Žmogus neturi gyventi be rūpesčio ir be, nors ir mažų, siekimų. Bet koks uždavinys, atsistojęs žmogui prieš akis, reikalauja jį nugalėti, reikalauja šiokio tokio jėgų įtempimo, vilties kliūtį nugalėti, baimės, nerimavimo, susikoncentravimo. Taip, kaip imtynininko raumenys  nesigimnastikuojant suskystėja, tampa nebetvirti, taip žmogaus gyvenime dvasinės jėgos, bėgant lygiam gyvenimui, susiniveliuoja, išblunka, žmogus lieka bevalis, nežinąs, kas jis yra. Siela it guma, jei ji netampoma, vėliau nebeišsitempia. Ją reikia lavinti, kaip sportininkas lavina savo kūną, kuris galėtų pasiekti vis didesnius rezultatus. Lygiam gyvenime siela apmiršta, ir žmogus nebežino, ko jis vertas..“ (Vytautas Mačernis, 1941.II.5).

Prisimindami šiuos prieš 80 metų parašytus Vytauto Mačernio žodžius, pagerbdami poeto atminimą ir permąstydami jo mintis – susitikime mokytis: treniruoti kūną ir protą, lavinti sielą ir ugdyti valią, mokytis siekti savo tikslų ir svajonių, savo pavyzdžiu įkvėpti šalia esančius.

2021 m. lapkričio 15–21 d. Viešoji biblioteka kviečia gyventojus į skaitmeninio raštingumo mokymus visose rajono bibliotekose.

Reikia pagalbos dirbant su kompiuteriu ar išmaniuoju įrenginiu? Kyla klausimų siunčiant elektroninius laiškus? Norite išmokti iškelti nuotraukas iš telefono ar planšetės į kompiuterį? O gal tiesiog reikalinga pagalba. Šiais ir kitais klausimais kviečiame konsultuotis su bibliotekos specialistais. Kviečiame visus (ypač vyresnio amžiaus žmones) pasinaudoti šia galimybe.

Registracija: tel. (8 346) 51 145, el.p. skaitykla@kaisiadoriuvb.lt

Lapkričio 18 d. 15.00 val. Kalvių biblioteka gyventojus kviečia į edukaciją „Sveikata rudenį“. Veda Kaišiadorių Visuomenės sveikatos biuro specialistas Arvydas Raskila.

Kviečiame visus norinčius būti kartu, diskutuoti ir mokytis. Atvykusiems būtina turėti galimybių pasą.

Skip to content