Menu Close

„Saugesnio interneto savaitė“ mūsų bibliotekoje!

2019 m. vasario 5 d. vyksianti Saugesnio interneto diena bus minima daugiau nei 120 šalių jau 16-ą kartą. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyks visą savaitę, organizuojant teminę akciją „Saugesnio interneto savaitė“, kuri bus minima ir mūsų bibliotekoje.

Vasario 4–9 d. kompiuterinio raštingumo mokymai, individualios konsultacijos.

Vasario 5 d. 12 val. „Saugių slaptažodžių dirbtuvės“, kurių metu su pradinių klasių moksleiviais aiškinsimės, kas yra Saugus slaptažodis ir koks jis iš tiesų turėtų būti. Užsiėmimas vyks Vaikų literatūros skyriuje.

Šių metų akcijos šūkis – Kurkime geresnį internetą kartu! – tad nelieka pamiršti ir vyresnio amžiaus mūsų bibliotekos lankytojai.

 Vasario 7 d. 12 val. kviečiame susipažinti su mūsų partnerių – projekto „Prisijungusi Lietuva“ – parengta medžiaga: „Socialiniai tinklai be baimės“, „Įvaizdis socialiniuose tinkluose“, susipažinsim su parengta medžiaga savarankiškam mokymuisi.

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės renginius klauskite mūsų bibliotekoje tel.8 346 51145, ieškokite interneto svetainėse www.draugiskasinternetas.lt bei www.prisijungusi.lt

Šiemet Saugesnio interneto savaitė yra viena iš praėjusiais metais startavusio projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Skip to content