Menu Close

Profesorės Audronės Glosienės vardo stipendija

2010 metais VU biblioteka įsteigė stipendiją, skirtą prof. A. Glosienės atminimui. Šios stipendijos tikslas – skatinti jaunus ir aktyvius specialistus, jų kompetencijos plėtrą ir naujų idėjų įgyvendinimą bibliotekininkystės ir informacijos srityje.

„Audronė visada rėmė tuos, kurie mokosi, kurie siekia kažko kito, kurie turi kitokį požiūrį į savo darbą ir kurie nenuilstamai ieško naujų kelių ir naujų būdų. Todėl ir stipendija skiriama tiems, kurie mokosi, kurie nori sužinoti ką nors naujo, o sugrįžę į savo darbo vietas ar studijas – pritaikyti savo žinias ir taip tęsti ne tik Audronės atminimą, bet ir jos visą laiką remtus ir plėtotus darbus“ (VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė).

Stipendija teikta 2010–2018

2010Simonai Petraitytei – Vilniaus universiteto bibliotekos darbuotojai ir VU Komunikacijos fakulteto doktorantei.

2011 –  Laurai Juchnevič – VU Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto doktorantei .

2012 Simonai Raišytei –  VU Komunikacijos fakulteto magistrantei.

2013Linai Balčiūnaitei – Komunikacijos fakulteto bakalauro studijų studentei (studijų programa – bibliotekininkystė ir informacija), VU bibliotekos Vartotojų aptarnavimo skyriaus darbuotojai.

2018 –  Urtei Milkintaitei VU Filologijos fakulteto studentei.

Skip to content