Menu Close

Nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai (balandžio mėn.)

Kviečiame registruotis į projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus.

Vienos temos mokymų trukmė – 3 dienos po 2 valandas. Mokymai vyksta per „Microsoft Teams“ programą. Užsiregistravę gausite nuorodą, kurią paspaudę galėsite dalyvauti mokymuose.

Į šiuos mokymus užsiregistruoti galite tel. 8 346 51 145, el. p. bkaisiadorys@gmail.com

Balandžio 21–23 d. nuo 11.00–13.00 val.

Inovatyvus savęs pristatymas. Sužinosite: kaip sukurti patrauklų gyvenimo aprašymą arba panaudoti raiškaus turinio priemones. Mokymų metu internete ieškosite tinkamų pavyzdžių ir pagal juos kursite savo originalius gyvenimo aprašymus. Taip pat mokysitės kurti vaizdo įrašus.

Balandžio 27–29 d. nuo 11.00–13.00 val.

Dokumentų kūrimas internete ir dalijimasis su kitais. Sužinosite: kaip parengti dokumentus internete, teksto dokumentais dalytis su kitais interneto vartotojais, suteikti jiems redagavimo teisę, parodyti ekrano vaizdą kitiems internetu. Šioje programoje susipažinsite su bendradarbiavimo priemonėmis internete, debesų kompiuterija. Daug dėmesio bus skiriama tekstinių dokumentų rengimui internete, dalijimosi ir bendro naudojimo su kitais asmenimis galimybėmis.

Skip to content