Menu Close

Nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai (gegužės mėn.)

Kviečiame registruotis į projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus.

Vienos temos mokymų trukmė 6 valandos. Mokymai vyksta per „Microsoft Teams“ programą. Užsiregistravę gausite nuorodą, kurią paspaudę galėsite dalyvauti mokymuose.

Į šiuos mokymus užsiregistruoti galite tel. 8 346 51 145, el. p. bkaisiadorys@gmail.com

Gegužės 5–6 d. nuo 11.00–14.00 val.

„Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“. Šioje mokymo programoje sužinosite apie prekės ar paslaugos su geriausia kaina saugų įsigijimą internetu. Kaip skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose parduoti prekes ar nebereikalingus daiktus. Taip pat sužinosite apie el. bankų teikiamas paslaugas internete.

Gegužės 11–12 d. nuo 11.00–14.00 val.

„Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“. Pagrindinės šios programos temos nuotraukų redagavimo priemonės internete, pagrindiniai nuotraukų redagavimo veiksmai, animacijų ar koliažų kūrimas, nuotraukų „skenavimo“ išmaniuosiuose įrenginiuose priemonės, galimybė dalintis nuskenuotu turiniu su kitais bei kaip atsakingai nuotraukas ir vaizdo įrašus skelbti socialiniuose tinkluose.

Gegužės 17–18 d. nuo 13.30–16.30.

„Skaičiuoklė darbui ir namams“. Sužinosite, kaip nesudėtingai duomenis (skaičius, tekstą ir pan.) pateikti lentelėmis ir juos tvarkyti; kaip atlikti nesudėtingus skaičiavimus (pvz.: suplanuoti kelionės, remonto išlaidas); kaip turimus duomenis pateikti grafiškai.

 Gegužės 19–21 d. nuo 11.00–13.00

„Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“. Šioje mokymų programoje sužinosite kaip kiekvienas iš mūsų gali naudotis valstybės institucijų teikiamomis įvairiomis paslaugomis, teikti prašymus, deklaracijas, užsakyti įvairias pažymas VMI, SODRA ir kituose portaluose neišeinant iš namų.

Gegužės 25–27 d. nuo 11.00–13.00 val.

Inovatyvus savęs pristatymas. Sužinosite: kaip sukurti patrauklų gyvenimo aprašymą arba panaudoti raiškaus turinio priemones. Mokymų metu internete ieškosite tinkamų pavyzdžių ir pagal juos kursite savo originalius gyvenimo aprašymus. Taip pat mokysitės kurti vaizdo įrašus.

 

 

Skip to content