Menu Close

„Naxos Music Library“ klausykitės namuose!

Nuotoliniu būdu naudokitės Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos prenumeruojama internetine muzikos duomenų baze „Naxos Music Library“. Joje rasite itin daug klasikinės ir kitų žanrų muzikos aukštos kokybės garso įrašų, taip pat garsinių knygų, kino filmų muzikos, paskaitų apie klasikinės muzikos ir operos istoriją. Muzikos mėgėjams labai patogu naudotis daugiau nei 700 operų libretais ir santraukomis, muzikos terminų žodynu, kūrinių aprašymais ir kita informacine-pažintine medžiaga.

Iš pamėgtų kūrinių galite sudaryti savo grojaraštį arba naudotis „Naxos Music Library“ jau sudarytais grojaraščiais.

„Naxos Music Library“ platformoje gausu muzikos edukacijos išteklių – pateikiama informacija ir mokomoji medžiaga apie žymiausius kompozitorius ir atlikėjus nuo baroko iki XX amžiaus, čia galima susipažinti su Australijos, Airijos, Pietų Korėjos, Šiaurės Amerikos, Jungtinės Karalystės muzikos dalyko mokyklinių programų pamokomis, rasti muzikos istorijos pamokas vaikams, parsisiųsti nemokamą žaismingą programėlę, pavyzdžiui, „Meškučio muzikos instrumentai“ ar „Mažoji Naxos Čaikovskio programėlė“ ir pan. Tai patogu pramogaujant, mokantis muzikos namuose arba ieškant įvairovės tradicinėje muzikos pamokoje.

„Naxos Music Library“ naudinga ir tiesiog smalsiems muzikos mėgėjams. Jei svajojate atrasti operos pasaulį, „Naxos Music Library“ pasiklausykite 762 puslapių knygą „A–Z of Opera“ su klasikiniais garsiausių operų muzikos pavyzdžiais – nuo šio žanro gimimo iki mūsų laikų operos.

Muzikos duomenų bazę galite rasti Kaišiadorių viešosios bibliotekos interneto svetainėje https://www.kaisiadoriuvb.lt/ paspaudę Duomenų bazės ir pasirinkę „Naxos Music Library“ arba įvedę interneto adresą: https://www.kaisiadoriuvb.lt/duomenu-bazes/duomenu-bazes

Naudotojo vadovas: https://www.lnb.lt/media/public/duomenu-bazes/pdf/NAXOS_naudojimo_vadovas_2.pdf

Skaitytojai, pageidaujantys gauti individualius slaptažodžius ir naudotis duomenų baze iš namų, prašome rašyti elektroniniu paštu: bkaisiadorys@gmail.com arba tel: 8 67 248320 nurodant savo vardą, pavardę, skaitytojo bilieto numerį.

Linkime malonių perklausų!

Skip to content