Menu Close

Kviečiame padėti Ukrainos kariams!

Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje renkame medžiagas, reikalingas apkasų žvakių gamybai.

Šios žvakės – tai vašku ar parafinu užpildytos skardinės, kurias apkasuose kariai naudoja gamindami maistą, džiovindami drabužius ar tiesiog norėdami sušilti, todėl jos gyvybiškai svarbios, kai šalta.

Kokias medžiagas renkame?

Įvairų vašką ir parafiną, didelius ir mažus jo gabalus, senas žvakes ir jų likučius. Tai gali būti maistinis parafinas, bičių vaškas, žvakės, skirtos uždaroms patalpoms ir tokių žvakių likučiai.

! Netinka: techninis parafinas, parafinas iš kapinių žvakių ir žvakių nuo uodų likučiai. Toks parafinas yra abejotinos kokybės arba blogo kvapo, degdamas gali išskirti sveikatai kenksmingas medžiagas. Todėl saugodami karių sveikatą tokių medžiagų atsisakome.

Metalines skardines. Jos turėtų būti švarios (be etikečių), sausos. Skardinių aukštis 3-8cm, skersmuo turėtų būti didesnis arba lygus aukščiui. Taip pat renkame „Lavazza“ kavos skardines (savanoriai jas supjausto iki reikiamo aukščio).

! Netinka: skardinės nuo gėrimų ir tos, kurių skersmuo didesnis nei 12 cm.

Kur ir kada galite atnešti medžiagas?

Medžiagas galite atnešti į Kaišiadorių viešąją biblioteką (Gedimino g.69), surinkimo dėžes rasite iškart įėję į biblioteką.

 

Skip to content