Menu Close

Kviečiame į virtualią knygų šventę vasario 22–28 dienomis

Dėl karantino į gegužę nukėlus kasmetinę Vilniaus knygų mugę, leidyklos susitarė vasario mėnesį surengti virtualią knygų šventę – „Knygų savaitę“, kuri  vyks vasario 22–28 dienomis ir skaitytojus kvies šūkiu: „Nerkime į knygas – jose atsiveria pasaulis“.

Programoje – lietuvių ir užsienio autorių kūrinių pristatymai, žinomų rašytojų, poetų, įvairių sričių ekspertų diskusijos, knygų skaitymai, kultūrinės instaliacijos viešosiose didžiųjų miestų erdvėse ir kitos skaitytojams ruošiamos staigmenos.

Planuojama, kad renginio metu visą savaitę įvairiose platformose – nuo televizijos eterio iki naujienų portalų ir socialinių tinklų – vyks įvairios diskusijos apie literatūrą su lietuviškų knygų autoriais, naujų ir skaitytojų itin laukiamų knygų pristatymai. Leidyklos žada ir itin didelių staigmenų: pokalbių su pasaulinio garso autoriais, iki šiol dar nesilankiusiais mūsų šalyje.

Prie „Baltų lankų“ leidyklos paskelbtos iniciatyvos „Knygų savaitė“ prisijungė „Alma littera“, „Apostrofa“, „Balto“, „Baltų lankų vadovėliai“, „Debesų ganyklos“, „Kitos knygos“, „Lapas“, Lietuvos literatūros ir tautosakos institutas, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, „Terra Publica“, „Tikra knyga“, „Tyto alba“, „Sofoklis“, „Svajonių knygos“, „Super namai“, „Vaga“ ir kitos leidėjų organizacijos.

Kviečiame susipažinti su numatomų renginių programa, ji tikrai įspūdinga: renginių programa

Skip to content