Kaišiadorių Jono Aisčio viešoji biblioteka prisijungė prie Ąžuolyno bibliotekos inicijuoto projekto „Socialinis receptas: Kūrybinių patirčių gidas senjorams Kaune ir Kauno regione“, kurio tikslas – mažinti Kauno ir Marijampolės apskrityse gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių (65+) socialinę atskirtį, suteikiant galimybes dalyvauti prasmingose, bendrystę ir saviraišką skatinančiose veiklose. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos valstybė.
Rugsėjo 9 d. bibliotekoje prasidėjo edukacijų ciklas „Maistas kaip terapija“, kurio pirmąją veiklą vedė Klaudija Grigaliūnaitė. Edukacijos tema – „Aviečių pritaikymas kulinarijoje. Degustacija.“
Užsiėmimo metu Klaudija pasakojo apie aviečių auginimą, jų veislių įvairovę bei panaudojimą kulinarijoje. Dalyviai turėjo progą ragauti įvairių aviečių veislių, uogienių bei aviečių arbatą. Šilta, bendrystės kupina popietė sujungė dalyvius ne tik per skonio patirtis, bet ir per bendravimą bei naujas žinias.
Projektas „Socialinis receptas“ tęsiasi – bibliotekoje vyks įdomios edukacijos, kuriose senjorai galės atrasti naujų patirčių, kūrybiškai leisti laiką ir dalyvauti bendruomeniškose veiklose.



