Menu Close

KAIŠIADORIEČIAI KURIA: Ernesto Kuckailio knyga „Dešimt kautynių“

Rubrikoje „Kaišiadoriečiai kuria“ pristatome naujausią kraštiečio, rašytojo Ernesto Kuckailio istorinę knygą „Dešimt kautynių“.

„Rengiant šią knygą prisidėjo visas būrys atsidavusių partizaninio karo istorijos išsaugojimui bičiulių. Tų, kurie kasdien praleidžia valandų valandas archyvuose, miškuose, žvalgydami mūšių vietas, po truputėlį rinkdami artefaktus archeologiniuose tyrimuose. Tai jiems esu dėkingas už patirtas emocijas, atradimus ir ne kartą ant skruosto pakibusią ašarą…“ (Ernestas Kuckailis).

Tai gerokai kitokia knyga apie partizanų kovas, nei esame pratę skaityti. Autorius, pats būdamas karys, profesionalo žvilgsniu, ginkluotės, karybos ir taktikos požiūriu, įvertino ir aprašė dešimt partizanų kautynių su priešu.

Istorinės knygos „Dešimt kautynių“ autorius Ernestas Kuckailis yra karys profesionalas, tarnaujantis Lietuvos kariuomenėje ir turintis realios kovinės patirties tarptautinėse misijose. Jis parašė jau ne vieną knygą, sulaukusią palankių istorikų atsiliepimų. Knygoje „Dešimt kautynių“ Ernestas Kuckailis aprašo partizanų kovas, kurias vertina per savo patirties prizmę.

Autorius kruopščiai atkuria ir nagrinėja puolimo bei gynybos taktiką, ginklus bei kovos rezultatus. Analizuoja ar partizanų pasirinkta strategija pasiteisino, kur buvo padarytos didžiausios klaidos, kurių kaina, deja, visada gerokai per didelė…

Apie knygą

Šilavote pristatyta Ernesto Kuckailio knyga „Dešimt kautynių“

Partizanai profesionalaus kario žvilgsniu

E.Kuckailis pristato naujausią savo knygą „Dešimt kautynių“/ (video)

Daugiau apie Ernestą Kuckailį ir jo išleistas knygas skaitykite čia.

Skip to content