Menu Close

Informacija skaitytojams!

Mieli bibliotekos lankytojai, informuojame, kad iki šiol veikęs Kaišiadorių viešosios bibliotekos elektroninis katalogas nuo šiol nebeveiks ir visos paslaugos perkeltos į atnaujintą portalą „iBiblioteka“, kur galėsite: susirasti norimus leidinius, juos užsisakyti, rezervuoti, pratęsti jų pasiskolinimo terminą. Atkreipkite dėmesį, užsakant leidinį pasirinkite biblioteką, kurioje norėsite pasiskolinti norimą leidinį. PAGALBA.

Portale „iBiblioteka“ būtina vartotojo identifikacija. Pirmą kartą jungiantis reikia per elektroninius valdžios vartus. PAGALBA. Su Google ar Facebook paskyromis (jei anksčiau naudojotės šiuo portalu ir norite prisijungti vėl) PAGALBA.
Prisijungę savo užsakymus matysite skiltyje Mano iBiblioteka. Jei nematote savo rezervuotų leidinių, pateikite rezervacijas iš naujo.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina vieną iš didžiausių pastarųjų metų projektų – Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) modernizavimą. Dėl duomenų perkėlimo ir testavimo procesų ibiblioteka.lt portale galimi trikdžiai, tad atsiprašome už nepatogumus.

Mūsų biblioteka nuo rugsėjo 1 dienos dirba pirmadieniais-penktadieniais nuo 09–18 val., šeštadieniais nuo 9.00–16.00 val.

Išsamesnė informacija skaitytojams teikiama:

abonementas@kaisiadoriuvb.lt, tel. 8 346 52 467

vaikai@kasiadoriuvb.lt, tel 8 346 52 204

 

Skip to content