Menu Close

Informacija dėl koronaviruso Kaišiadorių rajono gyventojams

Kaišiadorių rajono savivaldybė informuoja, kad nuo spalio 21 d. Registrų centras visiems nepasiskiepijusiems asmenims išsiųs SMS žinutes su kvietimu pasiskiepyti. Atkreipiame dėmesį, kad SMS žinutėje bus nurodyta, jog, norint pasiskiepyti, galima skambinti trumpuoju tel. numeriu 1808 arba registruotis internetu.

Informuojame, kad, 2021 m. spalio 24 d. Statistikos departamento duomenimis, Kaišiadorių rajono savivaldybėje visiškai pasiskiepiję yra tik 57,9 proc. (16 894) asmenų, iš dalies (pirmąja vakcinos doze) yra pasiskiepiję 3,3 proc. (989) asmenų ir pakartotinai (pastiprinančiąja trečiąja vakcinos doze) yra vakcinuota tik 1,2 proc. (344) asmenų. Bendra savivaldybėje imunizuotų (paskiepytų ir persirgusių) asmenų dalis  yra 67,9 proc. (19 798) asmenų, o tai reiškia, kad, esant tokiam mažam besiskiepijančių asmenų aktyvumui, dar apytiksliai 9393 Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai turi patį aukščiausią rizikos laipsnį užsikrėsti ir susirgti COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), iš jų 1289 asmenys, priklausantys rizikos (65+ metų amžiaus) grupei.

2021 m. spalio 24 d. Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) serga 195 Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai. Per 7 paskutines savaitės dienas yra patvirtinta 115 naujų susirgimo atvejų. Nuo susirgimų pradžios nuo COVID-19 ligos jau mirė 69 rajono gyventojai.

Informuojame, kad nuo š. m. spalio 16 d. VšĮ Kaišiadorių ligoninėje yra atidarytas 15 vietų skyrius sergantiems COVID-19 liga pacientams, kuriems reikalingas deguonies tiekimas. Šios dienos duomenimis, šiame skyriuje jau yra užimta 11 lovų, tai sudaro 73 proc. skirtų vietų.

Įvertinę augantį susirgimų skaičių ir labai lėtas skiepijimo apimtis, kviečiame visus kaišiadoriečius būti atsakingus ne tik už savo, bet ir už savo artimųjų sveikatą, aktyviai skiepytis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina ir taip išvengti, jeigu ne užsikrėtimo COVID-19 liga, tai bent sunkios šios ligos eigos formos ar galimų komplikacijų ir hospitalizacijos.

Dar kartą primename, kad visi norintys pasiskiepyti taip pat gali skambinti į gydymo įstaigą, prie kurios yra prisirašę, ir išsakyti savo apsisprendimą skiepytis bei pasirinkti norimą vakciną arba paskambinti savo šeimos gydytojui ir pasitarti dėl iškilusių klausimų.

Skip to content