Menu Close

Bibliotekos lankytojų paslaugoms – nemokama prieiga prie duomenų bazių

Šiandieninė biblioteka neįsivaizduojama be elektroninių išteklių. Elektroninės duomenų bazės – vienas iš tokių bibliotekose naudojamų elektroninių išteklių, kuriuose bibliotekų paslaugų vartotojams pateikiama kokybiška informacija iš pasaulinių informacijos šaltinių. Kviečiame naudotis mūsų bibliotekos prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis neišeinant iš namų! Dėl prisijungimo ir išsamesnės informacijos kreipkitės el.p. bkaisiadorys@gmail.com, tel. 8 346 51 145

Pateikiame mūsų bibliotekos prenumeruojamas duomenų bazes, kuriomis galite naudotis neišeinant iš namų.

EBSCO Publishing – viso teksto mokslinių straipsnių 10 duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis.

NAXOS Music Library – tai išsami muzikos duomenų bazė, kurią sudaro klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos žanrų kūriniai, žinomų pasaulio garso įrašų studijų įrašai, atlikėjų biografijos, terminų žodynai, interaktyvūs muzikos kursai, tiriamieji darbai ir kt. „Naxos Music Library“ duomenys prieinami išmaniuosiuose telefonuose – tereikia atsisiųsti mobiliąją programėlę NML, kuria galėsite kurti grojaraščius, turėsite prieigą prie beveik 1,5 milijono įrašų ir galėsite klausytis muzikos bet kurioje vietoje.

„Vyturio“ elektroninė biblioteka“ – bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirstytos pagal apytiksles amžiaus grupes).

Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases.

Dduomenų bazėse pateikiama ne tik mokslinė informacija. Šiuose vertinguose informacijos ištekliuose galima rasti pačios įvairiausios informacijos – mokslo populiariosios literatūros, plataus spektro informacijos muzikos ir kitų menų, religijos, verslo, istorijos, literatūros, filosofijos, medicinos, psichologijos, technologijų, mitybos, laisvalaikio ir kitomis pačiomis įvairiausiomis temomis. Todėl nepriklausomai nuo skaitytojų amžiaus, profesijos, žinių ir kompetencijų, prenumeruojamos duomenų bazės yra puikus įrankis visiems smalsiems žmonėms.

Daugiau informacijos apie mūsų bibliotekos prenumeruojamas ir laisvos prieigos duomenų bazes rasite čia

Skip to content