Menu Close

Bibliotekos lankytojų aptarnavimo tvarka

Informuojame apie lankytojų aptarnavimo tvarką Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose nuo sausio 17 d. Atsižvelgiant į LR Vyriausybės nutarimą „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“, visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus.

Bibliotekos lankytojai be  Galimybių paso, bibliotekoje gali:

→ grąžinti leidinius į knygų dėžę esančią prie įėjimo;

→ atsiimti iš anksto užsakytas knygas pro bibliotekos langelį prie pagrindinio įėjimo;

→ knygas užsisakyti kviečiame per portalą ibiblioteka.lt, Viešosios bibliotekos telefonais (8 346) 52 467, (8 346) 52 204,  el. p. abonementas@kaisiadoriuvb.lt; vaikai@kaisiadoriuvb.lt

Bibliotekos lankytojai, turintys Galimybių pasą ir vaikai iki 16 metų bibliotekoje gali:

→ naudotis Viešosios bibliotekos ir padalinių atvirais knygų fondais – atsiimti ir grąžinti leidinius;

→ naudotis periodikos ir interneto kompiuterinių skaityklų paslaugomis;

→ dalyvauti mokymuose ir renginiuose.

Į biblioteką atėję lankytojai privalo darbuotojui pateikti Galimybių pasą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Prie įėjimo į biblioteką būtina dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Vadovaujantis valstybės operacijų vadovo sprendimu vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio, vykstančio Viešojoje bibliotekoje, metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Bibliotekoje negalima lankytis turint ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz. karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Dėkojame už supratingumą.

   

 

 

Skip to content