Menu Close

Iš konferencijos, skirtos prof. A. Glosienės 65-osioms gimimo metinėms pažymėti

Prof. Audronės Glosienės gukters Julijos Glosaitės ir šeimos sveikinimas konferencijos dalyviams

Prof. A. Glosienės dukra Julija Glosaitė

Mieli konferencijos svečiai, organizatoriai, kolegos,visos mūsų šeimos vardu noriu nuoširdžiai padėkoti už iniciatyvą ir indėlį minint Audronėsdarbus, meilę skaitymui ir bibliotekoms. Gera žinoti, kad prisiminimai apie mamospasiekimus, keliones, aplankytas bibliotekas, humorą ir knygas skamba ne tik mūsų šeimoje, draugų ratuose, bet ir tarp kolegų. Gerb. Zinai iš Kaišiadorių viešosios bibliotekos, telefonu paprašius brūkštelti žodį kitą, tąkart kaip tik buvau Vilniaus universiteto Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre – praėjusią vasarą ši biblioteka trumpam buvo tapusi mano „ofisu“. Kaip ir prieš dešimtį metų, rašant magistro darbą. Nei anuomet, nei dabar, deja, mamos ten sutikti nebegalėjau, bet pilnatvės jausmą teikė šurmulys skaityklose, šviesios, baltos ir kviečiančios erdvės, apgalvotos detalės. Puikiai pamenu, kaip mama kartu su kolegomis ėmėsi ambicingo šios bibliotekos statymo projekto, kiek daug žinių ir aistros darbui tam pasitelkta. Esu tikra,šiandien pamačiusi tokią gyvą VU ir kitas šalies bibliotekas, ji didžiuotųsi bendru kolegų darbu ir žavėtųsi nauju Lietuvos bibliotekų veidu.
Dar kartą dėkoju už mūsų Audronės vardo įamžinimą ir linkiu įkvepiančios konferencijos!

VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė
VU bibliotekos Informacijos paslaugų departamento direktorė Dr. Marija Prokopčik
VU Komunikacijos fakulteto vyriausioji mokslo darbuotoja Aušra Navickienė
Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyriausioji metodininkė-tyrėja Rasa Januševičienė

VU bibliotekos generalinė direktorė Irena Krivienė – „10 mėnesių, pakeitusių VU bibliotekos gyvenimą. Audronę Glosienę prisimenant“. Konferencijos pranešimas.

• VU bibliotekos Informacijos paslaugų departamento direktorė Dr. Marija Prokopčik – „Profesorė Audronė Glosienė – draugė, kolegė, įkvėpėja“. Konferencijos pranešimas.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyriausioji metodininkė-tyrėja Rasa Januševičienė – „Profesorė Audronė Glosienė: bibliotekininkystės paradigmų kaita“.Konferencijos pranešimas.

Skip to content