Menu Close

Akcijos „Pavasariniame lange zuikučiai“ laimėtojai

Artėjant vienai laukiamiausių metų švenčių – šv. Velykoms, gyventojus kvietėme puošti langus ir dalyvauti akcijoje „Pavasariniame lange zuikučiai“. Akcijos tikslas – kurti pavasarinę, šventinę nuotaiką kiekvieno namuose.

Kovo 22-31 d. kvietėme puošti savo namų langus pateiktais ar savo sukurtais zuikučių maketais bei juos fotografuoti. Nuotraukų laukėme iki balandžio 1 d.

Nors dekoruoti langus ir puošti namus prieš Velykas nėra taip įprasta, kaip prieš Kalėdas, tačiau džiaugiamės, jog į organizuojamą akciją įsitraukė 17 dalyvių, kurie atsiuntė 33 fotografijas. Džiugu ir tai, kad dalyvavo ne tik Kaišiadorių miesto bei rajono gyventojai, bet ir Kauno Aleksoto darželio lopšelio „Dainorėlių“ grupė su auklėtojomis prieš akyje. Dėkojame visiems akcijos dalyviams! Šį kartą burtų keliu išrinkome ne 1, bet net 3 laimėtojus. 3D spausdintuvu atspausdintus margučius laimėjo: Paparčių bendruomeniniai šeimos namai „Beržinė“, Kauno Aleksoto l/d „Dainorėlių“ grupė (mokytojos Žydrūnė Paraukienė ir Jolita Mikniūtė), Kaišiadorių l/d „Spindulys“ meninio ugdymo mokytojos Jurgita Jašauskienė ir Roma Gerčienė.

Kviečiame peržiūrėti dalyvių nuotraukas


Parengtų zuikučių maketai:

A4 formatas
A3 formatas

 

 

Skip to content