Menu Close

Palmiros Alešiūnaitės-Motiejūnienės eilėraščių knygos „Atsivėrimai“ pristatymas

Balandžio 25 d. 17 val. kviečiame į ilgametės Kaišiadorių mokytojos lituanistės Palmiros Alešiūnaitės-Motiejūnienės eilėraščių knygos „Atsivėrimai“ pristatymą.

Tai pirmasis autorės išleistas eilėraščių rinkinys, kurioje pateikti eilėraščiai įvairia tematika, sukurti 2000–2022 metais.

Autorė, gerai pažindama literatūros sroves, stilistiką, nesistengia būti itin moderni. Jai svarbu išgyvenimas, jausmas, atsivėrimas, todėl ir metaforų uždangos nėra neįžengiamos džiunglės.

Palmira Motiejūnienė skaitytojui drąsiai atveria savo sielos gelmes, taip pat dosniai suteikiamos galimybės ir jam pačiam gilintis, permąstyti, užjausti ar nusivilti. Knygoje prie poetinio, plačiai atviro pasakojimo – subtiliai glaudžiasi parinktos nuotraukos.Tarsi savaip papildančios ir išplečiančios meninės įtaigos horizontus.

Renginį ves Kaišiadorių meno mokyklos direktorė Eugenija Švelnikienė,  koncertuos Kaišiadorių meno mokyklos mokiniai.

Apie autorę:

Palmira Alešiūnaitė-Motiejūnienė gimė 1936 m. spalio 24 d. Palevenėlės km. (Kupiškio r.). Baigė Kupiškio vidurinę mokyklą. Vilniaus valstybiniame pedagoginiame institute studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą. Jį baigusi (1964 m.) buvo paskirta dirbti Kaišiadorių I-osios (dabar – A. Brazausko gimnazija) vidurinės mokyklos mokytoja.

Per daugelį dešimtmečių, kartu su pedagogine veikla, yra pelniusi aktyvios visuomenininkės, literatūros kritikės, įvairiopų kultūros renginių entuziastingos dalyvės, vietinių ir ne tiktai vietinių laikraščių, pačių margiausių spaudos leidinių uolios skaitytojos ir bendradarbės vardą.

 

 

 

Skip to content