Menu Close

Kaišiadorys Lietuvos kultūros sostinė 2024

madingiausia puošmena 

kultūros sostinėj knyga

renginiai

Birželis

Renginiai

Birželio 1d. – Edukacijų ciklo atidarymas: veiks leidyklų mugė, skambės Afrikos būgnai, Gerutė ir Nevaliukas – vaidybos džiaugsmo teatras d spektaklį „Pepė ir Karlsonas“ . Birželio 6 d. – Aktorė, knygų autorė Justė Zinkevičiūtė pristatys savo autorines knygas Birželio 14 d. – rašytoja Jurgita Lieponė lauks Jūsų knygos pristatyme „Saulius Siparis. Fortūna, kekše!“. Birželio 21 d. – Kulinarijos knygų autorė Liucina Rimgailė ir jos keksiukų degustacija. Birželio 28 d. – į susitikimą kviečia rašytoja, žurnalistė Laima Lavastė ir kunigas Ričardas Doveika.

liepa

renginiai

Liepos 28 d. – Imaginacijaus teatras mažiesiems dovanos spektaklį „Boružėlė Bo“. Liepos 26 d. – Gerutė ir Nevaliukas – vaidybos džiaugsmo teatras, dovanos spektaklį „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu“, Žiežmarių ir Rumšiškių bibliotekų padalinių skaitytojams. Liepos 31 d. – Rašytoja Irena Buivydaitė atskleis kūrybos užkulsius apie savo knygas.

Rugpjūtis

renginiai

Rugpjūčio 20 d. Labaiteatras „Lizdeikos repo legendos“. Rugpjūčio 23 d. Rašytojas Benas Bėrantas ir Virgis Šidlauskas, Kruonio ir Žaslių bibliotekų padalinių skaitytojams pristatys autorines knygeles.
Skip to content