Menu Close

Konferencija prof. Audronės Glosienės 65-osioms gimimo metinėms paminėti

Kaišiadorių rajono savivaldybės viešoji biblioteka 2023 m. spalio 4 d. kviečia dalyvauti konferencijoje „Profesorės Audronės Glosienės indėlis į pasaulio bibliotekininkystės ir informacijos mokslo ir praktikos aruodą“.

Konferencija skirta Kaišiadorių kraštietės, buvusios Vilniaus universiteto bibliotekos generalinės direktorės, Komunikacijos fakulteto Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto profesorės Audronės Glosienės 65-osioms gimimo metinėms paminėti.

Didžiąją gyvenimo dalį Audronė Glosienė dirbo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete ir buvo tarp tų, kurie padėjo fakultetui įkurti. Ji prisimenama kaip įkvepianti dėstytoja, visada atrandanti talentų tarp savo mokinių ir skatinanti jų profesinį sąmoningumą bei vaizduotę kurdama jautrias profesines diskusijas ir įtraukianti studentus į tiriamąjį darbą. Kaip mokslininkė Audronė dalyvavo keliose srityse: bibliotekų istorijos, bibliotekų populiarinimo, viešųjų bibliotekų socialinių funkcijų, informacijos ir komunikacijos mokslų plėtros. Ji buvo įvairių nacionalinių orgaizacijų narė ir padarė didelę įtaką nacionalinei bibliotekų politikai Lietuvoje.

Audronė buvo gerai žinoma tarptautinei bibliotekų ir informacijos mokslo bendruomenei dėl savo entuziazmo ir kompetencijos keliose srityse, vadovaujančio vaidmens svarbiuose europiniuose projektuose, aktyviu dalyvavimu tarptautinėse konferencijose.

Organizaciniai pokyčiai, kuriuos ji atnešė į biblioteką, buvo nepaprasti ir yra tęsiami kolegų.

Daugiau apie A. Glosienę → skaitykite čia.

Registracija į konferenciją

Konferencijos programa:

Skip to content