Menu Close

Vaikų žemė kartu su IBBY Lietuvos skyriumi kviečia švęsti vaikų literatūros savaitę!

Švęskime Tarptautinę vaikų knygos dieną (o tuo pačiu ir Hanso Christiano Anderseno gimtadienį) visą savaitę – nuo balandžio 2 iki 9 dienos! Drauge su vaikų knygų kūrėjais keliaukime į fantazijos šalį patirti įstabių nuotykių!

Garsūs vaikų knygų autoriai kviečia susitikti virtualioje realybėje. Čia jie skaitys ištraukas iš savo mėgstamų knygų (vaikystės ir ne tik), dalysis įvairiomis idėjomis ir paslaptimis kaip smagiai leisti laiką, kai nereikia eiti į mokyklą, bet negali susitikti su draugais, atsakys į įvairiausius klausimus, o gal net pagros ar parodys kokį fokusą…

Jūsų laukia susitikimai su vaikų pamėgtais šių dienų knygų kūrėjais – rašytojais ir iliustruotojais. Iš viso – net dvidešimt autorių! Susitikimai vyks kasdien nuo balandžio 2 iki 9 dienos. Tikslų kūrėjų sąrašą ir susitikimų laikus skelbsime jau netrukus. O kol kas kviečiame dalytis šia žinia su visais jaunaisiais skaitytojais ir juos auginančiais ar mokančiais suaugusiaisiais. Išankstinė registracija nereikalinga, susitikimai nemokami.

Nuoširdžiai dėkojame visiems knygų kūrėjams, kurie sutiko prisijungti prie šios akcijos. Kviečiame įsigyti jų knygų apsilankius elektroninėse leidyklų parduotuvėse. Susitikimus rengs šiose leidyklose knygas leidę autoriai: „Tikra knyga“, „Aukso žuvys“, „Alma littera“, „Tyto alba“, „Nieko rimto“, „Švieskime vaikus“, „Žalias kalnas“, „Gallimard Jeunesse“, „Vaiga“.

Daugiau naujienų jau netrukus!

Junkitės prie įvykio socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/207787876987230/

Vaikų literatūros savaitę internete rengia literatūros pažinimo programa Vaikų žemė ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY ) Lietuvos skyrius.

Skip to content