Ateities bibliotekos stebins netikėtais pokyčiais

2017-02-23

Galvojate, kad biblioteka – tai pelėsiais atsiduodanti kilimais išklota vieta, kurioje naudojamos pasenusios technologijos? Neskubėkite išmesti savo lankytojo kortelės.

Skaitomiausios 2016 metų knygos bibliotekoje

2017-02-21

Kaišiadorių viešoji biblioteka skelbia skaitomiausių 2016 metų knygų dvidešimtukus pagal tris kategorijas: vaikų, paauglių ir suaugusiųjų. Visą bibliotekos lankytojų skaitomiausių knygų TOP 20 sąrašą rasite čia

Rašyk Nacionalinį diktantą bibliotekoje!

2017-02-21

2017 m. vasario 24 d., penktadienį, 10 val. kviečiame Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose (Kalvių, Kruonio, Pakertų, Pravieniškių, Zūbiškių bibliotekose) rašyti Nacionalinį diktantą. Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

Kviečiame į robotikos užsiėmimus bibliotekose!

2017-02-10

Nuo kovo 1 d. planuojami neformalaus vaikų švietimo robotikos užsiėmimai Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje ir keliuose jos filialuose (Žiežmarių, Pravieniškių, Stasiūnų, Paparčių, Dovainonių). Jų tikslas - suteikti 10-18 metų amžiaus Kaišiadorių rajono moksleiviams programavimo, inžinerijos bei komandinio darbo įgūdžių, skatinti jų kūrybiškumą, motyvaciją bei tikslingą informacinių ir ryšių technologijų naudojimą edukaciniams tikslams. Užsiėmimai nemokami pasirašant NVŠ sutartį, daugiau informacijos Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: 8(648)11084. Kviečiame registruotis:
https://goo.gl/forms/16hpJ6C2wBAGOHQB2

„Kuriame tautinę lėlę“

2017-02-08

Vasario 14 d. (antradienį) 11 val. kviečiame vaikus į edukacinį renginį „Kuriame tautinę lėlę“, skirtą Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Trumpai supažindinsime su lietuviško tautinio kostiumo istorija, gaminsime lėles ir puošime jas savo sukurtais tautinais drabužiais.

Kviečiame į Rimvydo Laužiko knygos „Istorinė Lietuvos virtuvė. Maistas ir gėrimai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ pristatymą

2017-02-03

Vasario 8 d. (trečiadienį) 15 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje vyks Rimvydo Laužiko knygos „Istorinė Lietuvos virtuvė. Maistas ir gėrimai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ pristatymas. Ši knyga – tai kulinarinė kelionė po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją, atskleisianti, ką valgė ir gėrė Lietuvos didikai bei valstiečiai, kaip formavosi Lietuvos nacionalinė virtuvė ir kokius patiekalus iš tiesų turėtume vadinti nacionaliniais.

Metų knygos rinkimai

2017-02-01

Vasario 3 d. (penktadienį) 16 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje vyks Metų knygos rinkimai.
Maloniai kviečiame dalyvauti ir balsuoti.