Elektroninis leidinys „Klimato (R)evoliucija“

2016-12-01

Kviečiame susipažinti su neseniai Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje išleista e. knyga „Klimato (R)evoliucija“, kurioje aptariama ES klimato politika, klimato kaitos kaštai, klimato tematikos nušvietimas žiniasklaidoje bei žiedinės ekonomikos įgyvendinimas Lietuvoje. E. knyga parengta po 2016 m. Europos verslo reporterio stovyklos.

Hour Of Code

2016-11-28

Pasaulinės iniciatyvos „Hour of code“ renginys 2016m. gruodžio 10 d. 11.00 val.

Knygų Kalėdų akcija jau prasideda!

2016-11-28

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Atsakingas skaitytojas

2016-11-23

Jau antrus metus iš eilės Elektronikos platintojų asociacija (EPA) kartu su Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamu projektu „Bibliotekos pažangai 2“ organizuoja aplinkosauginę akciją „Atsakingas skaitytojas“, prie kurios kviečiame prisijungti viešąsias bibliotekas ir jų bendruomenes!

 

Iš širdies į širdį

2016-11-22

Maloniai kviečiame atvykti į Antakalnio bibliotekos renginį, skirtą Bibliotekų metams.

Popietė „Pasiklydusi pasaka“

2016-11-16

Kaišiadorių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Pasiklydusi pasaka“. Renginyje dalyvavo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 4e klasės mokiniai su mokytoja Jūrate Šeškevičiene ir 3d klasės mokiniai su mokytoja Aušra Černiauskiene.

Biblioteka – visiems atviri žinių ir idėjų namai

2016-11-15

Apie ateities biblioteką kalbamės su Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generaliniu direktoriumi prof. dr. Renaldu Gudausku ir Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos pirmininke Danguole Abazoriuviene.