Kviečiame registruotis į „Bibliomūšį“!

2014-09-19

 

Prasideda registracija į protų mūšį „Bibliomūšis“. Komandos, norinčios dalyvauti, gali registruotis  iki rugsėjo 30 d.

Projektas „Bibliotekos pažangai 2“ ragina kiekvieną biblioteką ir jos filialus suburti savo komandas (iki 7 žmonių). Prie žaidimo kviečiami prisijungti vietos verslininkai, valdžios atstovai, socialiniai partneriai, nevyriausybinės organizacijos ir kt. Kuo įvairesni dalyviai sudarys komandą, tuo žaidimas bus įdomesnis ir sėkmingesnis.

Nepamirštamas vasaros skonis.

2014-09-19

Kaišiadorių VB vykdo projektą „Nuo Donelaičio iki XXI amžiaus rašytojų“. Vienas projekto renginių - kūrybinės dirbtuvės vaikams su teatro mokytoja Vita Nedzveckaite „Keturi metų laikai. Kūrybinių galių išlaisvinimas“. Projekte dalyvauja Vaclovo Giržado progimnazijos 4 klasės mokiniai su mokytoja Asta Paulauskiene. Tai antroji vaikų išvyką į ekologinį parką „Augu“. Šio susitikimo tema „Vasaros skonis“. Mokytoja Vita kvietė vaikus pasidžiaugti besitęsiančia vasara, pajusti, bei paragauti vasaros skonio. Koks vasaros vėjo, ryto rasos skonis ir į panašius klausimus kvietė vaikus paieškoti atsakymų. Vaikai ragavo Vitos ekologiniame ūkyje užaugintų aviečių, vynuogių, arbūzų, obuolių. Visi džiaugėsi nuostabia gamta, margaspalviais augalais ir naminiais gyvūnėliais. Tai buvo dar viena kupina naujovių, atradimų bei įspūdžių diena.

 

Ateikite ir gaukite dovanų!

2014-09-18

Rugsėjo 25 d. 17 val. LESTO kviečia Jus į
RACIONALAUS VARTOJIMO DIENĄ

Kaišiadorių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

(Gedimino g. 69)

Rinkite savo mėgstamiausią vietą

2014-09-12

Rugpjūčio 28 d. startavo Jaunimo reikalų departamento prie SADM organizuojama akcija

„Rezervuota jaunimui“, kuria siekiama, atskleisti, kuo gyvena jaunas žmogus, kokie jo pomėgiai ir poreikiai.
Pagrindinis akcijos tikslas – ne tik skatinti pačius jaunus žmones aktyviai prisidėti prie akcijos, reikšti savo nuomonę ir išrinkti savo mėgstamiausias lankyti vietas visoje Lietuvoje, bet ir identifikuoti, kokiose vietose ir erdvėse dažniausiai lankosi skirtingų amžiaus grupių jauni žmonės.
Mėgstamiausių apsilankymo vietų žemėlapis bus kuriamas ir rinkimai vyks specialiai akcijai sukurtame tinklapyje www.rezervuotajaunimui.lt.

 

 

 

Kviečiame dalyvauti romantinių ketureilių konkurse

2014-09-05

Kaišiadorių viešoji biblioteka vykdo projektą „Skaitymas nenuobodžiai“. Viena iš projekto veiklų  - romantinių ketureilių konkursas „Aistiškos dvasios nešami“, skirtas poeto Jono Aisčio 110-osioms gimimo metinėms paminėti.

Baltijos kelias atkurtas internete

2014-09-03

Viešoji biblioteka dėkoja visiems, kurie pasidalino asmeniniais Baltijos kelio prisiminimais, istorijomis, nuotraukomis bei kita istorine medžiaga. Kaišiadoriečių Baltijos kelias atkurtas internete - nuotraukos, prisiminimai suskaitmeninti ir įkelti į interneto tinklapį www.europeana1989.eu.

Rugsėjo 2 – 15 d. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje (Gedimino 69) eksponuojama Ramutės Šimelienės fotografijos paroda , kurioje užfiksuotos 1989 m. kaišiadoriečių Baltijos kelio akimirkos. Kviečiame apsilankyti.

Rugpjūtis – Baltijos kelio prisiminimų rinkimo mėnuo

2014-07-29

2014-aisiais pasaulis mini Europą dalijusios geležinės uždangos griuvimo, Baltijos kelio 25-ąsias metines. Projektas „Europeana 1989" siekia įamžinti istorinius įvykius, pakeitusius Lietuvos, Latvijos, Estijos ir buvusio Rytų bloko šalių likimus, atkurti Baltijos kelią virtualiame žemėlapyje, kviečia gyventojus atkurti Baltijos kelią ir kitus to meto revoliucinius įvykius internete ir pasidalyti asmeniniais prisiminimais, dokumentiniais liudijimais, kurie taps didelio Europos skaitmeninio archyvo dalimi.