Kaišiadorių miesto gyventojų bendruomenės vakaras

2016-10-11

2016 m. spalio 13 d. 16 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje vyks Kaišiadorių miesto gyventojų bendruomenės vakaras, kuriame dalyvaus Kauno apskrities vyriausiojo policijos Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė ir projekto „Saugi ir sveika aplinka mums“ partneriai: Kaišiadorių psichologinės pedagoginės tarnybos psichologė ir Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai, kurie pristatys projektą „Saugi ir sveika aplinka mums“.

Pristatyta knyga apie prieš 15 metų anapilin išėjusį kunigą

2016-10-07

Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje įvyko Ramunės Sakalauskaitės knygos „Gyvenimas, koks jis buvo. Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko biografija“. Spalio 14 d. bus minimos penkioliktosios K. Vasiliausko mirties metinės.
Knygos autorė dalijosi įspūdžiai, kaip susipažino su kunigu, kaip rinko medžiagą knygai.

Tiesioginė internetinė transliacija „Dažniausiai Lietuvoje girdimi mitai apie Europos Sąjungą ir NATO“

2016-10-07

Spalio 11-tą dieną, antradienį, 10:00 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vyks tiesioginė internetinė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos tema „Dažniausiai Lietuvoje girdimi mitai apie Europos Sąjungą ir NATO“.

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

2016-10-05

Šį spalį, kaip ir kasmet nuo 2005 metų, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos inicijuota ir kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka rengiama akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas.

Tiesioginė internetinė transliacija „Tiesioginių išmokų mokėjimo tvarka ir aktualijos“

2016-10-01

Spalio 4-tą dieną, antradienį, 14:00 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose vyks tiesioginė internetinė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos tema „Tiesioginių išmokų mokėjimo tvarka ir aktualijos“. Ši tema yra labai aktuali ūkininkams, tad transliacijos svečiai pateiks daug praktinių pavyzdžių, susijusių tiesioginėmis išmokomis, taip pat pristatys naujoves.

Knygos „Gyvenimas, koks jis buvo. Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko biografija“ pristatymas

2016-09-30

2016 m. spalio 6 d. 17 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje vyks Ramunės Sakalauskaitės knygos „Gyvenimas, koks jis buvo. Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko biografija“ pristatymas.

Projektas, puoselėjantis krašto istoriją, skatinantis vaikų ir jaunimo iniciatyvas

2016-09-29

Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Krašto istorija atgimsta vaikų darbuose 2“ baigiamasis renginys.