„Krašto istorija atgimsta vaikų darbuose 2“

2016-08-10

Kviečiame į kūrybines filmavimo dirbtuves su režisieriumi ir scenaristu Sauliumi Jankausku.

Rugpjūčio 11 d. (ketvirtadienį) 10 val. Paparčių bibliotekoje
Rugpjūčio 18 d. (ketvirtadienį) 10 val. Darsūniškio bibliotekoje
Rugpjūčio 25 d. (ketvirtadienį) 10 val. Palomenės bibliotekoje

Žolynų ornamentika ant medžiagos

2016-08-08

Rugpjūčio 11 d. 12 val. kviečiame vaikus kurti paveikslus iš gamtinių medžiagų. Kursime paveikslus, panaudojant aplinkui rastų augalų antspaudus, tobulinsime kūrinius netradicinėmis priemonėmis. Tad kviečiame keliauti į mūsų kūrybines dirbtuves.
Užsiėmimą veda Virginija Unguraitienė.

Praleisk vasarą su knyga: daugiau nei 1300 renginių!

2016-07-29

Šią vasarą Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į daugiau nei 1300 renginių, skirtų skaitymo skatinimo akcijai „Vasara su knyga“. Tai kūrybinės dirbtuvės, žaidimų popietės, netradiciniai skaitymai, knygų mugės, edukaciniai užsiėmimai ir kitos išskirtinės ir įdomios veiklos. „Vasara su knyga“ žymi vasaros skaitymų pradžią ir vyks iki pat rudens!

Paskaita „Meninė fotografija“ su Asta Sabonyte

2016-07-20

Visi mato tuos pačius vaizdus, tik fotografas mato juos kitaip.
Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje pradėtos projekto „Krašto istorija atgimsta vaikų darbuose 2“ veiklos. Projekto dalyviai susitiko su profesionaliais fotomenininkais - Sauliumi Jankausku ir Asta Sabonyte-Jankauskiene.

Dalyvauk fotokonkurse „Mano kaimas, mano miestas“ ‬‬ ir parodyk savo krašto išskirtinumą

2016-07-12

Vykdant edukacinį projektą „Krašto istorija atgyja vaikų darbuose 2“ Kaišiadorių viešoji biblioteka kviečia vaikus ir jaunimą dalyvauti fotokonkurse "Mano kaimas, mano miestas"

Kviečiame į paskaitą su fotomenininke Asta Sabonyte

2016-07-11

Kaišiadorių viešoji biblioteka tęsia edukacinį projektą „Krašto istorija atgyja vaikų darbuose 2“. Projektu siekiama integruoti vaikus ir jaunimą į vietinių bendruomenių veiklą, skatinti jų bendruomeniškumą, suinteresuotumą pažinti gimtąjį kraštą bei kokybiškai leisti laisvalaikį.
Projekto veiklos prasideda liepos 19 d. 12 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje surengta meninės fotografijos paskaita su fotografe Asta Sabonyte ir fotokonkurso „Mano miestas, mano kaimas“ paskelbimu.

Kviečiame į įdomiuosius mokslinius bandymus!

2016-07-07

Kas sakė, kad mokslininkai – tai akiniuoti nuobodos, dieną naktį palinkę prie popierių tamsiose laboratorijose? „Mėgintuvėlio komanda“ liepos 12 d. 12 val. kviečia vaikus ir jaunimą atrasti smagų ir linksmą mokslo pasaulį: skandinsime stalą dūmuose, iš kolbų pūsime burbulus, deginsime rankose ugnį, gaminsime vulkanus ir darysime kitus dalykus, kurie įtikins vaikus, kad domėtis mokslu – ne tik naudinga, bet ir smagu. Jums pristatysime fizikos, chemijos ir biologijos eksperimentus iš „Šviesos“ knygelių vaikams ir jaunimui: „Nuostabus chemijos pasaulis“, „Nuostabus fizikos pasaulis“ ir „Nuostabus biologijos“ pasaulis.
Lauksime Jūsų!