Keičiasi bibliotekos darbo laikas

2017-06-26

Informuojame, kad nuo liepos 1 d. – rugpjūčio 31 d. Kaišiadorių viešoji biblioteka vartotojus aptarnaus pirmadieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val.
Šeštadieniais–sekmadieniais Viešoji biblioteka nedirbs.

Paroda „Gėlių daina“

2017-06-22

Kviečiame aplankyti Kaišiadorių neformalaus vaikų švietimo būrelio „Menų mūza“ jaunųjų dailininkų parodą „Gėlių daina“ (vadovė Rita Medvedevienė).

Arkivyskupas T. Matulionis skelbiamas palaimintuoju

2017-06-16

Birželio 25 dieną Vilniaus Katedros aikštėje palaimintuoju bus paskelbtas kankinys arkivyskupas Teofilius Matulionis. Lietuvos istorijoje tai bus pirmosios beatifikacijos apeigos, kurioms vadovaus popiežiaus Pranciškaus siunčiamas kardinolas Angelo Amato iš Vatikano.
Garbingojo Dievo tarno arkivyskupo Teofiliaus Matulionio Beatifikacijos iškilmių programą - Kaišiadorys - Vilnius - Kaišiadorys 2017 m. skaitykite čia

Vasaros skaitymų palėpė Žiežmarių bibliotekoje - atidaryta!

2017-06-15

„Vaistažolių arbatinės“ šeimininkė bibliotekininkė Arina Keturkaitė pakvietė visus norinčius susipažinti su vaistažolėmis, jų panaudojimu, paskanauti arbatos ir patiems pasiruošti vaistažolių žiemai. Arbatinės jaunieji lankytojai žiūrėjo skaidres apie vaistažoles, klausėsi žolininko Mariaus Lasinsko patarimų kaip jas rinkti, ruošti ir laikyti. Vaikai pasigaminę knygų skirtukus, kuriuose pavaizduotos vaistažolės, skanavo mėtų, čiobrelių, liepžiedžių ir ramunėlių arbatas. Už plačią šypseną buvo galima paskanauti ir saldumynų - Tivanos mamos Ingos iškepto pyrago, mokytojų A. Šliužienės ir R. Ašmenienės saldumynų.
Knygas skaityti vasarą „Bibliotekos arbatinėje“ su puodeliu kvapnios vaistažolių arbatos būryje draugų – puiki pramoga. Bibliotekos palėpėje arbatinė veiks visą vasarą, tad laukiame jūsų Žiežmarių bibliotekos palėpėje.

Bibliotekos meta iššūkį savo skaitytojams

2017-06-14

Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki rugpjūčio pabaigos. Jose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. Dalyviams paskatinti ir nugalėtojams apdovanoti numatyta per 300 specialių prizų, suvenyrų ir dovanėlių. „Skaitymo iššūkio“ eiga, rezultatais ir gražiausiomis akimirkomis dalijamasi „Facebook“ paskyroje „Vasara su knyga“.

Robotika 2 Zūbiškių bibliotekoje

2017-06-08

Kaišiadorių viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Robotikos mokykla bibliotekoje 2“ įsibėgėja. Užsiėmimų metu Zūbiškių bibliotekoje vaikai smagiai leido laiką, susipažino su robotų veikimo principais konstruodami ir atlikdami jiems paskirtas uždotis.

Kviečiame į edukacinę popietę „Piratų lobiai“

2017-06-06

Birželio 9 d. 12 val. į Kaišiadorių viešosios bibliotekos kiemelyje kartu su Šypsenos teatro aktoriais pūsime burbulus, lankstysime balionus, ieškosime lobio. Laukiame Jūsų !