Kviečiame aplankyti Jūratės Paškevičienės parodą

2015-03-06

Jūratė Paškevičienė

Gimiau 1974m. Kaišiadoryse, kur šiuo metu gyvenu, ir kuriu. Turiu šeimą, auginame tris vaikus. Nuo vaikystės nebuvau abejinga menui, išbandžiau daug meno sričių – molio lipdymą, dekupažą, floristiką, papuošalų kūrimą, vilnos vėlimą, Ebru meną.Tačiau tik dabar išsipildė vaikystės svajonė – tapyti paveikslus.

Tapyti pradėjau 2013 metais. Sukūriau nemažai darbų, kurie pasklido ne tik po Lietuvą, bet ir iškeliavo į kitas pasaulio šalis: JAV, Angliją, Peru, Čilę, Izraelį bei Norvegiją. Galiu pasidžiaugti, kad vieną paveikslą įsigijo žymus meno kolekcininkas iš Kauno

„Vilniaus knygų mugėje" apdovanoti „Bibliomūšio“ II vietos laimėtojai - Pravieniškių bibliotekos komanda „Protų zona“

2015-03-05

Kelis mėnesius vykusi
projekto „Bibliotekos pažangai 2" iniciatyva „Bibliomūšis" beveik 150 Lietuvos
viešųjų bibliotekų komandų suvienijo vienam bendram tikslui – parodyti savo
komandos žinias ir tapti pačiais geriausiais. Ilgai trukusios kovos pagaliau
pasiekė finišo tiesiąją ir turi žaidimo nugalėtojus. Vilniaus knygų mugėje
esančiame Lietuvos Nacionalinės bibliotekos stende buvo apdovanoti trijų
pirmųjų prizinių vietų nugalėtojai.

Iš visų žaidime
dalyvavusių komandų pirmąją vietą iškovojo Lietuvos aklųjų bibliotekos komanda
„LABukai", antros vietos laimėtojais tapo – Kaišiadorių rajono savivaldybės
viešosios bibliotekos Pravieniškių filialo komanda „Protų zona" ir trečiąją
garbingą vietą užėmė Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos
komanda „Lengvai".

Edukacinė pamoka skirta Etnografinių regionų metams

2015-03-03

Žiežmarių bibliotekoje vyko senų daiktų, rakandų ir literatūros parodos ,,Tarp Neries ir Nemuno mes užaugę” pristatymas. Parodą aplankė Žiežmarių gimnazijos ir Žiežmarių mokyklos-darželio pradinių klasių vaikai, miestelio gyventojai.

Nacionalinį diktantą rašė ir bibliotekose

2015-02-25

Šeštadienį visoje Lietuvoje buvo rašomas jau tradiciniu tapęs Nacionalinis diktantas. Šiemet rajono  gyventojai turėjo galimybę nacionalinį diktantą rašyti bibliotekose. Pasitikrinti lietuvių kalbos žinių į Pravieniškių, Rumšiškių, Žiežmarių ir Kalvių bibliotekas atvyko 49 gyventojai: gimnazistai, pagrindinių mokyklų moksleiviai, studentai, tėveliai su savo mažamečiais vaikais, įstaigų darbuotojai. Progos rašyti diktantą nepraleido ir pačios bibliotekininkės.

Vilniaus knygų mugėje pabuvojus

2015-02-25

LITEXPO vykusioje Vilniaus knygų mugėje lankėsi rajono bibliotekininkės. Knygų mugė traukia. Tai ne tik galimybė pigiau nusipirkti knygų ar gauti autografus, bet ir proga dalyvauti daugybėje pristatymų, susitikimų, pabendrauti su autoriais, žinomais visuomenės veikėjais ir šiaip seniai regėtais bendramoksliais ar bendraminčiais, pagaliau pabuvoti tikro kultūrinio elito draugijoje.

Renkame Metų knygą

2015-01-23

Sausio 21d. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su Martyno Vainilaičio premijos laurete, vaikų literatūros autore Virgina Šukyte. Rašytoja yra išleidusi penkias knygas vaikams. Naujausioji  jos knyga „Laimės formulė“ įtraukta į geriausių 2014 m. knygų paaugliams penketuką.

Kviečiame į tiesioginę internetinę transliaciją!

2015-01-22

Sausio 22 d., ketvirtadienį, 10:00 val. Kaišiadorių savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks tiesioginė internetinė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos.