Mokytis niekada nevėlu

2017-03-21

Lietuvoje yra sukurta elektroninio mokymosi platforma - suaugusiųjų mokymosi informacinė sistema (SMIS), skirta plėtoti suaugusiųjų neformalųjį švietimą ir yra naudinga tobulinant bendrąsias kompetencijas. Joje patalpinta daugiau kaip 500 skaitmeninio mokymosi programų 9 bendrųjų kompetencijų srityse. Ši sistema pasiekiama adresu www.smis.lt

Žydintis žodis po gimtinės dangumi

2017-03-09

Žydintis žodis po gimtinės dangumi
Lietuvių kalbos dienos švenčiamos labai svarbiu laikotarpiu – nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios. Taip norėta kalbą susieti su mūsų valstybingumu. Lietuvių kalbos dienos jau tampa tradicija – pernai joms skirta 700 renginių, šiemet planuojama 2100. Tarp jų ir daug įdomių renginių mūsų rajono mokyklose, bibliotekose, kultūros centruose. Švenčiame Lietuvių kalbos dienas, suvokdami, kad kalboje mūsų visų namai. Švenčiame prasmingą sąryšį su gimtąja kalba – rašydami Nacionalinį diktantą, ieškodami artimos sielai lietuvių autoriaus knygos knygų mugėje, dalyvaudami konkursuose, diskusijose, viktorinose, susitikdami su rašytojais, aktoriais, dainininkais, lankydami parodas.
Kovo 14 d. 16 val. Kaišiadorių kultūros centre vyks renginys „Žydintis žodis po gimtinės dangumi“
Maloniai kviečiame!

Žydintis žodis po gimtinės dangum

2017-03-09

Žydintis žodis po gimtinės dangumi

 

 

 

Žiežmarietės tapybos darbų paroda Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje

2017-03-07

Kviečiame aplankyti Lietuvos tautodailininkų sąjungos narės Danutės Nenartonytės-Jatkovskos tapybos darbų parodą.

Kviečiame atrasti „Tautišką giesmę“ netradicinėje istorijos pamokoje ir kūrybinėse dirbtuvėse

2017-03-03

Kovo 9 d. 10 val. Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje kūrybinės dirbtuvės pagal knygą „Tautiška giesmė“. Įdomybių knyga V. Kudirkos kūrinio motyvais“, skirta ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams. Atrasime „Tautišką giesmę“ netradicinėje istorijos pamokoje ir kūrybinėse dirbtuvėse. Iškilmingai giedosime Lietuvos himną, vyks interaktyvus knygos skaitymas ir netikėtos kūrybinės improvizacijos: bandysime iš Lietuvos prašalinti tamsumas, susipažinsime su tarmėmis, o prieš keliaudami namo pasipuošime patriotinėmis tatuiruotėmis.

Ateities bibliotekos stebins netikėtais pokyčiais

2017-02-23

Galvojate, kad biblioteka – tai pelėsiais atsiduodanti kilimais išklota vieta, kurioje naudojamos pasenusios technologijos? Neskubėkite išmesti savo lankytojo kortelės.

Skaitomiausios 2016 metų knygos bibliotekoje

2017-02-21

Kaišiadorių viešoji biblioteka skelbia skaitomiausių 2016 metų knygų dvidešimtukus pagal tris kategorijas: vaikų, paauglių ir suaugusiųjų. Visą bibliotekos lankytojų skaitomiausių knygų TOP 20 sąrašą rasite čia